تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۳ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۶
 

تسلیت ایران به ملت الجزایر

Share/Save/Bookmark
بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه ایران با ابراز تاسف از حادثه سقوط هواپیمای الجزایری که به کشته شدن حدود 257 نفر انجامید، این سانحه را به دولت و ملت الجزایر و خانواده قربانیان تسلیت گفت و با آنها ابراز همدردی کرد.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه ایران با ابراز تاسف از حادثه سقوط هواپیمای الجزایری که به کشته شدن حدود 257 نفر انجامید، این سانحه را به دولت و ملت الجزایر و خانواده قربانیان تسلیت گفت و با آنها ابراز همدردی کرد.

یک فروند هواپیمای نظامی امروز (چهارشنبه) در نزدیکی فرودگاه نظامی «بوفاریک» در «البلیده» الجزایر سقوط کرد. این هواپیما که از نوع ایلوشن و ویژه حمل و نقل و امدادرسانی بود، لحظاتی پس از برخاستن از فرودگاه نظامی بوفاریک به مقصد شهر بشار و فرودگاه بوسفر بوهران، سقوط کرد.

تلویزیون رسمی الجزایر گزارش داد که شمار تلفات سقوط این هواپیما به 257 نفر رسیده است. یک منبع وزارت دفاع الجزایر اعلام کرد که تعداد کشته‌های این سانحه تا این لحظه 257 نفر اعلام شده که گفته می‌شود 10 نفر از این افراد از کادر هواپیما و 26 نفر نیز از اعضای جبهه پولیساریو هستند.


د
کد مطلب: 399252
مرجع : فارس