تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۹
 

مصباحی مقدم: مایل به وحدت بین جریانهای سیاسی هستیم

Share/Save/Bookmark
سخنگوی جامعه روحانیت مبارز گفت: تمایل به ایجاد وحدت و همدلی بین تمامی گروه های سیاسی نظام داریم.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: حجت الاسلام غلامرضا مصباحی مقدم روز دوشنبه افزود: جامعه روحانیت مبارز مایل است بین تمامی مردم و گروه های سیاسی اتحاد و همدلی و وحدت وجود داشته باشد.
به گفته وی، با توجه به شرایط کنونی کشور، این اتحاد و همدلی در بین مردم و جریان های سیاسی نیاز است و این اتحاد باید حول محور تبعیت از رهبری انقلاب اسلامی شکل بگیرد.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: البته این طور نیست که جامعه روحانیت مبارز برای این وحدت برنامه خاصی تدوین کرده باشد، اما حول محور وحدت آفرینی گام بر می دارد.
نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این سوال که اقتصاد در پسابرجام چگونه به نفع کشور رقم خواهد خورد، افزود: این مساله بستگی به مدیریت اجرایی کشور دارد و اگر از تمامی ظرفیت های کشور و توان داخلی بهره گیری شود، با مقاومت بیشتر پاسخ کوبنده ای به آمریکا داده خواهد شد.
نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این سوال که جامعه روحانیت مبارز برنامه ای برای انتخابات سال 98 دارد، گفت: هنوز در این زمینه تصمیمی گرفته نشده است. جامعتین به عنوان یکی از گروه های مرجع سیاسی به ویژه در بین اصولگرایان شناخته می شود.


د
کد مطلب: 401693
مرجع : ایرنا