تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۴
 

تولید پهپاد زیردریایی با قابلیت نفوذ به عمق آب

Share/Save/Bookmark
تولید پهپاد زیردریایی با قابلیت نفوذ به عمق آب
 
اکثر پهپادهایی که امروز تولید می شوند تنها در آسمان پرواز می کنند، اما به تازگی برخی پهپادها با هدف حرکت در داخل آب هم تولید شده اند.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: اکثر این پهپادها نمی توانند چندان به عمق آب نفوذ کنند، اما به تازگی نمونه اولیه پهپاد زیردریایی جدیدی به نام تایتان تولید شده که از توانایی های منحصر به فردی در این زمینه برخوردار است.
این پهپاد می تواند به عمق 150 متری آب برود تا کاربران بتوانند زیبایی های طبیعی محیط داخل دریاها و اقیانوس ها را با دقت و همراه با جزئیات بیشتری مشاهده کنند.
این در حالی است که پهپادهای رقیب حداکثر می توانند 50 تا 100 متر را در درون آب فرو بروند. بر روی این پهپاد یک دوربین برای فیلم برداری فوق دقیق نیز نصب شده که هم برای عکاسی و هم برای فیلم برداری قابل استفاده است.
پهپاد مذکور در هر ثانیه می تواند حداکثر دو متر در عمق آب فرو برود و دارای چهار توربین پره ای است. تعدادی چراغ ال ای دی نیز بر روی پهپاد یادشده نصب شده تا با استفاده از آن بتوان محیط اطراف را به طور کامل روشن کرد و در تاریکی نیز از زیبایی های زیر آب لذت برد. انتظار می رود این پهپاد در شهریور ماه به قیمت 1200 دلار روانه بازار شود.
ر
کد مطلب: 401758
مرجع : فارس