تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۳
 

هزینه 300 میلیون تومانی سرويس‌هاي بهداشتی مجلس!

Share/Save/Bookmark
هزینه 300 میلیون تومانی سرويس‌هاي بهداشتی مجلس!
 
اين مثل افطاری‌هاست. به نماینده‌ها و مديران مي‌گوييم چرا افطاري مي‌دهيد، اين كار خلاف قانون است، مي‌گويند: با هزينه شخصي مي‌دهيم، در حالي كه دروغ مي‌گويند. دروغ مي‌گويند چون در سالني اين كار را مي‌كنند كه آب و برق آن مال بیت‌المال است. اگر راست مي‌گويند بروند و در بيرون سالن اجاره و از جيب خودشان هزينه كنند.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: ماجراي انتقادات از تصميم برخي نمايندگان مجلس براي سفر به روسيه و ديدن بازي‌هاي جام جهاني با وجود لغو تصميم همچنان ادامه دارد و از دل اين اظهارات اعتراضي نكات جالب توجهي شنيده مي‌شود. 

به گزارش جهان نيوز، حسن كامران در گفت‌وگویی گفته «بسياري از سفرهايي كه نمايندگان مجلس مي‌روند، لازم نيست. وقتي فقيري نان شب براي خوردن ندارد، حاكمان نبايد ریخت‌وپاش كنند، متأسفانه مجلس ما ریخت‌وپاش‌هاي زيادي دارد كه يكي از اينها سفرهاي خارجي نمايندگان است. »

او در ادامه از وجود اسنادي در دفترش مي‌گويد كه نشان مي‌دهد چه ميزان هزينه تعميرات دستشويي‌هاي ساختمان مجلس شده است: «مجلس ما آن‌قدر ریخت‌وپاش دارد كه به مستراح هم بند كرده است؛ خرج تعمير یک دستشویی در مجلس 26 ميليون تومان شده است. اگر شما عكسي از آن مي‌گرفتيد، مي‌ديديد كه دستشويي قبلي سنگ مرمر و كاشي‌هاي مرتب داشت، اما مجلس یک‌دفعه تصميم گرفت آن را تعمير كند. دستشويي‌هاي سالم را خراب كردند و دستشويي جديد ساختند. الان مجلس هفت طبقه و در هر طبقه دو دستشويي دارد كه روی‌هم‌رفته و با حساب سرانگشتي براي هر دستشويي 26 ميليون هزينه كرده‌اند كه سرجمع آنها مي‌شود چيزي حدود 300 ميليون تومان كه خارج از مناقصه به افراد واگذار شده تا ساخته شود. »

اين نماينده مجلس در پاسخ به اينكه برخي از نمايندگان ادعا مي‌كنند، با هزينه شخصي سفر خواهند كرد، گفت: «اين مثل افطاری‌هاست. به نماینده‌ها و مديران مي‌گوييم چرا افطاري مي‌دهيد، اين كار خلاف قانون است، مي‌گويند: با هزينه شخصي مي‌دهيم، در حالي كه دروغ مي‌گويند. دروغ مي‌گويند چون در سالني اين كار را مي‌كنند كه آب و برق آن مال بیت‌المال است. اگر راست مي‌گويند بروند و در بيرون سالن اجاره و از جيب خودشان هزينه كنند. »
کد مطلب: 401799
مرجع : جهان نیوز