تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۳۹
 

پوتین: هیچ گونه دخالتی در انتخابات ۲۰۱۶ آمریکا نداشته‌ایم

Share/Save/Bookmark
پوتین: هیچ گونه دخالتی در انتخابات ۲۰۱۶ آمریکا نداشته‌ایم
 
مشاور امنیت ملی آمریکا می گوید که رئیس جمهور روسیه در مورد عدم مداخله مسکو در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا به وی اطمینان خاطر داده است.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی:مشاور امنیت ملی آمریکا می گوید که رئیس جمهور روسیه در مورد عدم مداخله مسکو در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا به وی اطمینان خاطر داده است.
 
«جان بولتون» روز یکشنبه در مصاحبه ای با شبکه فاکس نیوز اظهار داشت که در جریان دیدارش با «ولادیمیر پوتین»، رئیس جمهور روسیه به وی اطمینان خاطر داده است که مسکو در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا هیچگونه دخالتی نداشته است.

بولتون همچنین گفت : «من به شما می گویم که رئیس جمهور پوتین به من چه گفت، البته به واسطه یک مترجم، وی گفت که دولت روسیه در انتخابات ۲۰۱۶ آمریکا هیچ گونه دخالتی نداشته است».

گفتنی است که مشاور امنیت ملی آمریکا روز چهارشنبه با پوتین و «سرگئی لاوروف» وزیر امور خارجه روسیه در مسکو دیدار و با آنها پیرامون جنبه های مختلف روابط آمریکا- روسیه گفتگو کرد.

بولتون با اشاره به دیدار برنامه ریزی شده رؤسای جمهور روسیه و آمریکا در روز شانزدهم جولای در هلسینکی، پایتخت فنلاند، گفت در صورتی که این دیدار به پیشرفتی قابل ملاحظه در روابط دوجانبه منتهی شود، بسیار ثمربخش خواهد بود؛ اما برای واشنگتن این نشست خود به تنهایی اهمیتی بیش از نتیجه آن خواهد داشت.
کد مطلب: 402312
مرجع : جهان نیوز