تاریخ انتشار : پنجشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۴
 

به نقل از پایگاه اینترنتی میرور: رفتار نژادپرستانه پلیس آمریکا با کودک سیاهپوست ۱۰ ساله!

Share/Save/Bookmark
به نقل از پایگاه اینترنتی میرور: رفتار نژادپرستانه پلیس آمریکا با کودک سیاهپوست ۱۰ ساله!
 
انتشار ویدئویی از رفتار نژادپرستانه پلیس آمریکا علیه کودکی سیاهپوست، انتقادات گسترده‌ای را در شبکه‌های اجتماعی به دنبال داشته است.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: انتشار ویدئویی از رفتار نژادپرستانه پلیس آمریکا علیه کودکی سیاهپوست، انتقادات گسترده‌ای را در شبکه‌های اجتماعی به دنبال داشته است.

به نقل از پایگاه اینترنتی میرور، در این ویدئو دو افسر پلیس ایالت جورجیای آمریکا در اقدامی وحشیانه یک کودک 10 ساله سیاه پوست را روی زمین انداخته و بدون توجه به‌گریه‌های کودک، در حالی که یکی از آنها زانوی خود را به پشت کودک فشار می‌دهد سعی دارند به دست‌های او از پشت دست‌بند بزنند.
در این فیلم، صدای فریادهای عذرخواهی کودک که به شدت ترسیده و‌گریه می‌کند نیز به گوش می‌رسد. خانواده کودک که در محل حضور دارند و جرات مواجهه با پلیس را ندارند با فریادهای التماس از آنها می‌خواهند کودکشان را رها کنند.
در حالی که پلیس مدعی شده کودک به افسران پلیس حمله کرده بود، برخی از شاهدان اعلام کردند کودک حین دویدن به افسر پلیس برخورد کرد.
پلیس جورجیا با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد رفتار افسران صرفا جهت مقابله با خشونت بوده است. همچنین پلیس نیویورک در توجیه حمله به این کودک اعلام کرد، او قصد داشت به دستگیری پدرش که لحظاتی قبل بازداشت شده بود واکنش نشان دهد.
کد مطلب: 403015
مرجع : کیهان