تاریخ انتشار : جمعه ۲۳ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۳
 
افتتاح ۳ هزار مسکن مهر پرند

آخوندی: از مسکن مهر بازدید کردم، افتتاح نکردم

Share/Save/Bookmark
آخوندی: از مسکن مهر بازدید کردم، افتتاح نکردم
 
۳۷۴۲ واحد مسکن مهر شهر جدید پرند در استان تهران با حضور وزیر راه و شهرسازی افتتاح شد. این در حالی بود که آخوندی تاکید کرد از پروژه های مسکن مهر بازید کرده ام و آنها را افتتاح نکرده ام.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی:صبح دیروز با حضور وزیر راه و شهرسازی، مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید ایران، قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر و تعدادی از نمایندگان مجلس علاوه به شروع به کار چند پروژه روبنایی و مشارکتی،‌3742 واحد مسکن مهر نیز افتتاح شد.
ارزش پروژه‌های مسکن مهر 2400 میلیارد ریال اعلام شده است. بخشی از این  پروژه‌ها شامل 420 واحد مسکونی رهدشت پیام، 440 واحد آرتا عمران، 320 واحد عمارت گستر و است.  همچنین 4 پروژه مشارکتی در شهر جدید پرند با حضور وزیر راه و شهرسازی کلنگ‌زنی شد. ارزش این پروژه‌ها 2000 میلیارد ریال اعلام شده که شامل نیروگاه خورشیدی 10 مگاواتی، 450 واحد مسکن مشارکتی و ... است.
همچنین خدمات روبنایی به ارزش 220 میلیارد ریال با حضور آخوندی به بهره‌برداری رسید.
وزیر راه و شهرسازی در حاشیه مراسم امروز در پاسخ به پرسش تسنیم مبنی بر این‌که امروز در مراسم افتتاح پروژه‌های مسکن مهر حضور داشتید، گفت: من فقط از پروژه های مسکن مهر پرند فقط بازدید کردم و آنها را افتتاح نکردم.
کد مطلب: 403390