تاریخ انتشار : يکشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۵
۱
 

طرح دو پهلو کارتونیست اصلاح طلب از حمله تروریستی اهواز +عکس

Share/Save/Bookmark
طرح دو پهلو کارتونیست اصلاح طلب از حمله تروریستی اهواز +عکس
 
این که قلم یک مثلا روزنامه‌نگار «ایرانی» این چنین شنیع به توجیه عمل تروریستی قاتلان فرزندان این ملت بچرخد، به سان خنجری از پشت و خیانت در جبهه خودی، دردناک و تلخ است.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: در حالی که  اهواز و ایران داغدار قربانیان حمله تروریستی اهواز است، کارتونیست رسانه‌های اصلاح‌طلب با انتشار طرحی در وبسایت و کانال «جماران»، با عنوان «سرانجام خشونت» واکنش‌های بسیاری را در شبکه های اجتماعی برانگیخت. کاربران معتقدند این کارتونیست حادثه تروریستی امروز اهواز را نتیجه «خشونت» [احتمالا نظام!] دانسته است. این واکنش‌ها به حدی رسید که کانال جماران مجبور به حذف این طرح و انتشار توضیحات «هادی حیدری» شد.

به گزارش مشرق، کاربران توییتر و شبکه های اجتماعی این طرح را در حقیقت تایید ضمنی حرکت‌های تروریستی دانستند که با عنوان «خشونت» [در پاسخ به خشونت!] قابل توجیه خواهد بود. به اعتقاد بسیاری طرح اخیر این کارتونیست رسانه‌های اصلاح طلب، چیزی جز نمک پاشیدن بر زخم ملت داغدار ایران نیست که تاکنون بیش از 20 شهید در این حمله تروریستی تقدیم کرده است.

در شرایطی «بی بی سی فارسی» رسانه دولتی انگلیس، همگام با رسانه‌های سعودی (حامی اصلی مالی گروهک عامل حمله تروریستی) این تروریسم آشکار را صرفا «حمله مسلحانه» نامیدند، این طراح و کارتونیست ایرانی هم بدون صراحت در تروریستی‌ خواندن این حرکت، با تعبیر دو پهلو «خشونت» و مفهوم بازگشت خشونت، به این حمله وحشیانه واکنش نشان داد و واکنش‌ها و حساسیت‌های بسیاری را برانگیخت.

اما هادی حیدری کارتونیست این طرح کیست؟
«هادی حیدری» همان کارتونیستی است که پیش از این نیز چندین بار به دلیل توهین به مقدسات، ارزش‌های دینی و میهنی و دفاع مقدس بازداشت شده و تحت پیگرد قرار گرفته است. وی فرزند غلامرضا حیدری نماینده مجلس است که روز ۱۶ شهریورماه به همراه پروانه سلحشوری، طی نطقی در صحن مجلس، ضمن دفاع از فتنه‌گران، ارکان نظام را به بهانه نابه‌سامانی‌های اخیر نوک پیکان حمله خود قرار داد.
حالا فرزند این نماینده مجلس بار دیگر در پازل رسانه ای - عملیات روانی دشمنان این ملت و در یک بزنگاه خونین، با طرحی دو پهلو و با سابقه‌ای که از طراحی‌های قبلی او در اذهان باقی مانده، جنجال دیگری را به راه انداخت تا پس از فرونشستن گردوغبار این حمله، بار دیگر راه برای عوض کردن جای شهید و جلاد برای آنان که از هم اکنون در این فکر هستند، چندان دشوار نباشد.هادی حیدری پسر غلامرضا حیدری، نماینده فراکسیون امید است

هادی حیدری البته سابقه طراحی کارتون های شائبه دار دیگری را نیز در کارنامه دارد


م
کد مطلب: 403502
مرجع : مشرق
 
منتظر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۷-۰۷-۰۱ ۱۱:۳۵:۰۱
گر بدی گفت حسودی و رفیقی رنجید . گو تو خوش باش که ما گوش به احمق نکنیم . یه روزی قلم کثیفش میره توی چشماش . چوب خدا صدا نداره . چند سال دیگه ببینید خدا به چه خفت و خواری دچارش کرده . انی سلم لمن سالمکم و حرب لمن حاربکم الی یوم القیامه . جواب بچه های ترور و جنگ رو چی میخواد بده ؟ مرتیکه عاجز .