تاریخ انتشار : دوشنبه ۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۱
۱
 

واکنش‌ کردهای شرق سوریه به حمله موشکی ایران

Share/Save/Bookmark
واکنش‌ کردهای شرق سوریه به حمله موشکی ایران
 
یکی از فرماندهان نظامی شبه‌نظامیان کُرد در شرق سوریه به حمله موشکی دوم ایران به شرق سوریه به مواضع گروه تروریستی داعش، واکنش نشان داد.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: «لیلوی العبدالله» سخنگوی اتاق عملیات «عاصفة الجزیره» (توفان جزیره) وابسته به «نیروهای دموکراتیک سوریه» -که بیشتر نیروهای آن کُردهای شمال سوریه هستند- به حمله موشکی ایران به شرق سوریه، واکنش مثبتی نشان داد.
خانم لیلوی العبدالله به شبکه خبری «RT» روسیه گفت: حمله (موشکی) ایران مانع فرار عناصر باقی‌مانده داعش از مناطقی شده که در محاصره نیروهای دموکراتیک سوریه در شرق رود فرات (در شرق سوریه) است. 
این مقام نظامی کرد گفت: داعش تلاش می‌کرد از مناطق محاصره شده از طرف نیروهای دموکراتیک سوریه در شرق فرات به مناطق تحت کنترل ارتش سوریه فرار کند اما سپاه پاسداران ایران با حملات موشکی به آن، عملیات فرار عناصر داعش را متوقف کرد.
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پاسخ به حادثه تروریستی اخیر اهواز بامداد امروز دوشنبه (دهم مهر) مقر تروریست‌ها و سران گروهک‌های تکفیری را در شرق فرات در سوریه هدف حمله موشک‌های بالستیک قرار داد.
ساعت دو بامداد امروز (نهم مهرماه 1397)، یگان موشکی نیروی هوافضای سپاه پاسداران طی عملیاتی با نام «ضربت محرم» با شش فروند موشک بالستیک زمین به زمین از کرمانشاه، مقر سرکردگان تروریستها در کشور سوریه (منطقه البوکمال در شرق فرات) را در فاصله 570 کیلومتری هدف قرار داد.

م
 
کد مطلب: 403626
مرجع : فارس
 
آرمین جانی بیگی ایلام
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۷-۰۷-۰۹ ۱۸:۳۲:۳۷
درود خدا بر شما پاسداران ومدافعان وطن ،بکوبید مواضع ومامن این آدمکشان از خدا بیخبر این صدای غرش موشکهای ذوالفقار پیام عزت ماست به عالم وآدم پیام اتحاد وهمدلی ماست به نابکاری وخباثت وطن فروشان بارک الله دست مریضاد تا باشد از این دست کارها