تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۶
 
'گزارش کامل از "اجتماع عاشورائیان سپاهیان محمد رسول‌الله(ص)" در سراسر کشور

پیام قاطع بسیجیان به دشمن گروه استان‌ها‌- اجتماع اقتدار عاشورائیان سپاهیان محمد رسول‌الله(ص) امروز با حضور بسیجیان در سراسر کشور برگزار شد

Share/Save/Bookmark
پیام قاطع بسیجیان به دشمن گروه استان‌ها‌- اجتماع اقتدار عاشورائیان سپاهیان محمد رسول‌الله(ص) امروز با حضور بسیجیان در سراسر کشور برگزار شد
 
اجتماع اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول‌الله(ص) امروز 12 مهرماه با حضور بسیجیان در سراسر کشور برگزار شد.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی:اجتماع اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول‌الله(ص) امروز 12 مهرماه با حضور بسیجیان در سراسر کشور برگزار شد.
رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان حضرت محمد رسول الله (ص) با حضور پرشور ‌بسیجیان در سراسر کشور ‌‌با شعار "مرگ بر امریکا" و "مرگ بر اسرائیل" آمادگی خود را برای دفاع از ایران اسلامی اعلام کردند و ‌آمده بودند تا بار دیگر با آرمان‌های امام راحل (ره ) و شهدا تجدید‌پیمان کنند.
امروز با حضور گردان‌های بسیج‌، اقتدار حضور به نمایش گذاشته شد تا دشمنان بدانند ایران اسلامی با پشتوانه حکومت اسلامی و ملتی بسیجی و مقتدر پایدار است و دسیسه های شومشان راه به جایی نخواهد برد. امروز از هر قشری آمده بودند، پیر‌، جوان‌، دختر‌، پسر‌، دانشجو و دانش آموز ،بازاری و کارمند تا با ولایت پیمان ببندند.
گزارش خبرنگاران تسنیم از سراسر کشور حکایت از حضور پرشور و اقتدارآفرین بسیجیان در رزمابش محمدرسوالله(ص) دارد که از نظر خوانندگان محترم می‌گذرد:
رزمایش اقتدار عاشورایی بسیجیان اردبیل| اتحاد ملت ایران تعالی‌بخش انقلاب و نظام است
مرحله دوم رزمایش اقتدار عاشورایی بسیجیان محمد رسول الله(ص) همزمان با سراسر کشور در اردبیل آغاز شد و بسیجیان عظمت و اقتدار خود را به همگان به نمایش گذاشتند.
هم‌اکنون نوای "هیهات من الذله" در سالن رضازاده طنین‌انداز شد و ملت ایران بار دیگر عشق به رهبری و اهل بیت(ع) را به منصه ظهور گذاشتند و شور و نشاط در بین جوانان سرشار از حماسه و عشق و علاقه به نظام و ولایت است.
بسیجیان با سر دادن نوای یا حسین(ع) عشق و ارادت خود را به اباعبدالله الحسین(ع) نشان دادند و به اثبات رساندند که با استقامت و پایدار ملی راه و هدف شهدای والامقام را تا ابد ادامه خواهند داد.
غرور و غیرت ملی بین فرزندان و بسیجیان مشهود است و بار دیگر عظمت و اقتدار کنونی کشورمان به منصه ظهور گذاشته شده تا دشمن جایگاه خود را یادآور شود و بداند که ملت ایران تا پای جان از نهضت حسینی و خون شهدای والامقام که خط قرمز ملت ایران است دفاع می‌کند.
سالن رضازاده اردبیل مملو از دلدادگانی است که به عشق رهبر و خاک ایران اسلامی گردهم آمده‌اند تا پوزه استکبار زمان و آمریکا را به خاک بمالند و با نوای یا حسین(ع) پا در عرصه گذاشته‌اند و هیچ گاه و در هیچ برهه سخت زمانی رهبر را تنها نگذاشته‌اند و نخواهند گذاشت.
بسیجیان آمده‌اند تا نمادی از اقتدار و عظمت کشورمان را همچون قطره‌ای از دریا به دنیا نشان دهند و به دشمنان ثابت کنند که اسلام هیچ گاه تنها نخواهد ماند و راهی که امام حسین(ع) پیموده است هدف شهدا، بسیجیان و ملت ایران خواهد بود و ملت ایران یاریگر مظلومان و احیا کننده نهضت و مکتب حسینی خواهد بود.

اتحاد ملت ایران تعالی‌بخش انقلاب و نظام است
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل در این رزمایش اظهار داشت: تمامی همبستگی و اتحاد ما در مقابل چشمان دنیا فقط دو پیام می‌تواند داشته باشد که اگر روزی جنگ باشد دشمنان بدانند که ما فرزندان عاشوراییم و اگر تحریم باشد ما فرزندان رمضان هستیم.
حجت‌الاسلام نجات فیاضی با اشاره به اینکه پیام این رزمایش اقتدار عاشورایی بسیج اتحاد و همبستگی بسیجیان است، افزود: اتحاد ملت ما در واقع قوای قلبی نظام می‌باشد و ملت همیشه حاضر در صحنه ما امروزه اقتدار نظام را به رخ دشمنان خود می‌کشند.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل تصریح کرد: هویت ملی انقلاب ما در سایه جوانان و فعالیت آنان در عرصه‌های مختلف رقم می‌خورد که امروزه ما شاهد هستیم که کشورهای بسیاری اگر چه بهترین و پیشرفته‌ترین تجهیزات را دارند اما زیریوغ استبداد هستند.
فیاضی گفت: 4 دهه عظمت و بزرگی انقلاب در واقع بر اساس 4 ارزش پایدار رقم خورده است که یکی از این ارزشها باور و اعتقاد مردم، حضور مردم در صحنه و همچنین ولایت فقیه می‌باشد.
وی اظهار کرد: بسیج ما در واقع عنصر حیاتی انقلاب است و اجزای این عنصر ارزمند نیز جوانان ما هستند و امروزه دشمن از همین عناصر و اجزا به شدت واهمه دارد.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: امروزه بسیج ما در واقع اقتدار و عظمت خود را به نمایش گذاشتند تا بدین گونه ادامه‌دهنده راه عاشورا و شهدای انقلاب باشند.
جنگ تحمیلی فرهنگی از سوی دشمن هیچگاه بدون پاسخ  نمی‌ماند
حجت‌الاسلام رضا باوقار در رزمایش اقتدار عاشورایی بسیجیان استان اردبیل که همزمان با سراسر کشور از ساعات اولیه صبح امروز در نقاط مختلف استان آغاز شده است، با اشاره به حضور گسترده جوانان در این رزمایش و نمایش اقتدار ملی اظهار داشت: واهمه امروزه دشمنان اسلام از این تجمع‌هاست و ما باید به فکر تقویت این حضور و این همبستگی باشیم تا بدین ترتیب دشمنان اسلام را از عرصه به در کنیم.
وی با بیان اینکه نظام و انقلاب ما شرف و شعف ما است، تصریح کرد: ما به خود می‌بالیم که امروزه انقلاب ما شهره جهانیان است و در هر کجای این زمین پهناور وقتی نامی از اتحاد برده می‌شود نام کشور ما نیز در آن جاست.
امام جمعه مشگین‌شهر گفت: امروزه شور، عشق،‌ شرف و اقتدار ما به آرمان‌های انقلاب است آرمان‌هایی که رهبر و امام ما همواره بر آنها تاکید داشتند و امروز ما وارث این آرمان و اهداف هستیم.
باوقار تصریح کرد: امروزه اگر نام ایران زبانزد دشمنان قسم‌خورده است باید بدانیم که همه اینها تنها در سایه پیروی از ولایت فقیه و همچنین اتحاد و غیرت سربازان بی‌واهمه و غیور این سرزمین رقم خورده است.
وی با تاکید بر اینکه جنگ تحمیلی فرهنگی از سوی دشمن هیچگاه بدون پاسخ نمانده و نخواهد ماند، گفت: دشمن همواره در طول چهار دهه گذشته با انقلاب ما و نظام ما دشمن بوده است و در حالی که اتحاد ملت هم روز به روز رو به افزایش گذشته است این بر بیم و واهمه دشمن می‌افزاید.
امام جمعه مشگین‌شهر افزود: درس گرفتن از عاشورا، درس گرفتن از غیرت و آزادگی امام حسین(ع) نمی‌تواند نتیجه‌ای به غیر از اتحاد و همبستگی کنونی ملت و جوانان ایران زمین داشته باشد چرا که جوانان ما همواره عاشورایی بوده‌اند و عاشورایی می‌مانند.
خنثی‌سازی توطئه‌های دشمنان با حرکت زینبی‌وار بانوان محقق می‌شود
مریم حامدی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در جریان رزمایش محمد رسول الله(ص) 2 در اردبیل اظهار داشت: حضرت زینب(س) الگوی همه بانوان است و بانوان آمده‌اند تا بگویند همانند حضرت زینب(س) در حفظ اسلام به میدان آمده‌ و هیچ گاه این نظام را تنها نخواهند گذاشت و بسیجی‌وار با عشق و ارادت وارد عرصه شده‌اند.
وی با اشاره به این که حضور بانوان بسیجی در رزمایش اقتدار عاشورایی نماد قدرت و عظمت ملت ایران است بیان کرد: بانوان نیز همانند آقایان با حضور پرشکوه و منسجم خود نشان دادند که پشت نظام مقدس اسلامی ایستاده‌اند و سیلی محکمی بر دهان یاوه‌گویانی که حجاب را محدودیت می‌دانند خواهند زد.
مسئول بسیج جامعه زنان سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل بیان کرد: ما انقلاب اسلامی را با یاری مادرانی به دست آورده‌ایم که فرزندانی بابصیرت و ولایتمدار و انقلابی تربیت کرده اند که این مسئله نمایانگر نقش پررنگ بانوان در عرصه‌های مختلف زمانی است که سبب شکست نقشه‌ها و توطئه‌های دشمنان شده است.
حامدی بیان کرد: در عرصه‌ای که هجمه‌های فرهنگی و جنگ روانی سختی را پیش رو داریم بانوان نیز به نوبه خود در راستای خنثی‌سازی توطئه‌های دشمنان گام برداشته و برای دفاع از ارزش‌ها و آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی زینبی وار حرکت کنند که این مسئله بسیار حائز اهمیت و اساسی است.
وی تصریح کرد: تجدید میثاق با آرمان‌های عاشورایی یکی از محوریترین اهداف برگزاری این رزمایش است که خوشبختانه حضور پرشور بانوان ثابت کرد که بانوان تا چه اندازه در تعیین سرنوشت مملکت اسلامی نقش دارند.
دشمن اگر ملت ایران را می‌شناخت جرات لاف زدن نمی‌یافت
فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل نیز در این رزمایش اظهار داشت: دشمنان قسم‌خورده انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران اگر اقتدار، غیرت و آزادگی ملت ایران را می‌شناختند هیچگاه جرات نمی‌یافتند تا در مورد این کشور عظیم لاف بزنند.
سردار جلیل بابازاده گفت: سرزمین ما سرزمین لاله‌های خونین است و اگر امروز دشمن ما را از جنگ و تحریم می‌ترساند باید بداند که ملت ما همان ملتی است که هشت سال بدون ترس و وقفه در مقابل هجمه‌ها و توپ و تانک دشمن مردانه ایستادند.
وی افزود: امروز در مقابل جنگ روانی دشمن نایستیم دشمن با ناجوانمردی همبستگی ما را نشانه خواهد رفت و باید به خوبی بدانیم که امروز حراست و نگهبانی از انقلاب وظیفه ما بسیجیان و ملت مقتدر است.
فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل با اشاره به پیام رزمایش اقتدار عاشورایی نمایش اقتدار و یکپارچگی ملت ایران در مقابل چشمان دشمن است، تصریح کرد: برابری و برادری از زمان جنگ تحمیلی در میان ملت ما تقویت شده است و ما باید همواره با اخلاص و بصیرت در مقابل هجمه‌های دشمنان مردانه ایستادگی و استواری کرده و از نظام خود صیانت کنیم.
بابازاده با اشاره به درس گرفتن از شجاعت و ایستادگی امام حسین(ع) گفت: بسیجیان ما اگر امروزه همچون امام حسین(ع) در برابر دشمنان قد علم کرده‌اند باید دانست که همه این عزیزان با درس‌گیری از نهضت عاشورا و کربلا همواره نگهبان و حافظ انقلاب و ولایت خواهند بود.
وی اظهار کرد: امروز بسیجیان استان اردبیل همچون بسیجیان و سربازان جوان سراسر کشور اقتدار و غیرت ملت ایران را به نمایش گذاشتند تا به تمامی دنیا نشان دهند که بسیجی هیچگاه واهمه از لاف زدن‌های دشمنان ندارند.

رزمایش اقتدار عاشورایی بسیجیان کهگیلویه و بویراحمد| دکترین ما دکترین عزت، حکمت و اقتدار است
رزمایش بزرگ 20 هزار نفری عاشورائیان سپاهیان محمد رسول الله کهگیلویه و بویراحمد دقایقی پیش در محل صبحگاه سپاه فتح با حضور مقتدرانه گردان‌های عاشورا، کوثر، امام حسین(ع)، الزهرا و اقشار مختلف بسیج با هدف نمایش اقتدار و صلابت بسیج آغاز شد.
صبح امروز بسیجیان شهرستان‌های 8 گانه استان در قالب کاروان‌های مشخص به صورت ستون خودرویی به مرکز استان اعزام شده و همچنین بسیجیان در یاسوج در 12 نقطه به صورت ستون پیاده با شعارهای حماسی به محل برگزاری این تجمع بزرگ حرکت کردند.
فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد در آیین باشکوه رزمایش عاشواریی سپاهیان محمد رسول الله(ص)در یاسوج گفت: برگزاری این رزمایش و نمایش عاشورایی هشداری به بدخواهان انقلاب اسلامی بوده تا همچنان شاهد قدرت و صلابت ایران اسلامی باشند.
سردار یدالله بوعلی افزود: رزمایش بزرگ عاشورائیان سپاهیان محمد رسول الله امید آفرین برای دوستان انقلاب، بیم آفرین برای دشمنان، شورآفرین برای جوانان ، وحدت آفرین برای آحاد ملت و اعلام آمادگی برای کمک به دولت است.
وی با اشاره به اعزام 152 گروه جهادی به مناطق محروم با هدف رفع مشکلات عنوان کرد: رزمایش و همایش 20 هزار نفری سپاهیان محمدرسول الله استان حماسه ساز بوده و آمده اند تا اعلام کنند در طلوع خورشید حجاز در رکاب امیر کشور عشق در پاسداری از انقلاب اسلامی و دستاوردها و همچنین در مقابل تهدیدها و تحریم های دشمنان ایستاده اند.
بوعلی افزود: نظام سلطه باید بداند تاکنون هرآنچه توانسته برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی بکار گرفته و به جایی نرسید و آخرین توطئه آنان نیز جنگ تمام عیار اقتصادی بوده که نشانه های فروپاشی این ترفند آغاز شده است.
امروز دور هم جمع شده‌ایم تا عهدی نو با انقلاب، دین و آرمان‌ها ببندیم
آیت‌الله سید شرف الدین ملک حسینی در جمع 20 هزار نفری عاشورائیان سپاهیان محمد رسول‌الله(ص) کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: امروز دور هم جمع شده‌ایم تا عهدی نو با انقلاب، دین و آرمان‌ها ببندیم.
وی با تاکید بر اینکه خداوند حق را در تمامی عرصه ها نصرت و یاری می دهد، عنوان کرد: این رزمایش و همایش غرور آفرین اقتدار دلیرمردان و شیرزنانی را نشان می دهد که 40 سال مقاومت کرده تا از انقلاب، مذهب و میهمن حراست کنند.
ملک حسینی با بیان اینکه ویژگی های عاشورایی در ملت ایران تبلور یافته است، ابراز کرد: عاشورای امام حسین(ع) بر پایه توحید بوده و امام و یارانش بر مدار نگرش توحیدی حرکت کردند.
نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری افزود: دومین ویژگی عاشورائیان بصیر، زمان شناسی، دشمن شناسی، وظیفه شناسی بوده و یاران امام در روز عاشورا هدف می شناختن و موانع مسیر را می دانستند و دشمن را شناخته بودند و خوب می دانستند در نزد یزد سنت ها مرده و بدعت ها زنده است.
ملک حسینی با تاکید بر اینکه عاشورا بر مدار مقاومت شکل گرفت، بیان کرد: عاشورای ایران اسلامی در دوران انقلاب، در 8 سال دفاع مقدس و دفاع از حرم بر مدار مقاومت عاشورا شکل گرفته است.
وی ادامه داد: ملت ها راهی جز مقاومت و ایستادگی ندارند زیرا در غیر این صورت محکوم به ذلت و فروپاشی هستند و اگر مرزها و عزت خود را با مقاومت حفظ نکنیم به نوعی مردان ذلت هستیم.
ملک حسینی با اشاره به اینکه عاشورائیان برای مرگ آماده بودند، بیان کرد: ملت ایران در 40 سال اخیر در برابر دشمن ایستاده و دز مصاف اخیر یعنی جنگ اقتصادی آماده اند تا دماغ دشمن را به خاک مالیده و پشتش را به خاک بسایند زیرا معتقدند ملتی عزت را از خدا بخواهد پیروز است.
دکترین ما دکترین عزت، حکمت و اقتدار است
استاندار کهگیلویه و بویراحمد هم در این رزمایش اظهار داشت: ملت، تاریخ و تمدن بزرگ ما در طول هزاره‌های گذشته نشان داده که ما هیچگاه به هیچ ملت و قومی تجاوز نکرده و از فرهنگ، تمدن و مردم بزرگی برخوردار هستیم اما هرکس که طمع کند و در مقابل این ملت بایستد با پاسخ کوبنده ما روبرو خواهد شد همانطور که سپاه و بسیج ما پاسخ کوبنده‌ای به جنایتکاران حادثه تروریستی اهواز دادند.
علی‌محمد احمدی با بیان اینکه دکترین ما دکترین عزت، حکمت و اقتدار است و ما هم دیپلماسی و هم قدرت بازدارندگی را ادامه می‌دهیم، افزود: دیپلماسی را ادامه می‌دهیم تا در برجام و دیوان لاهه نشان دهیم که مردمی که پیرو مکتب اهل بیت هستند اهل منطق بوده و به حقوق دیگران احترام گذاشته و عهدشکنی نمی‌کنند.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: قدرت بازدارندگی را ادامه می‌دهیم تا اگر کج فهم و جنایتکاری دست از پا خطا کرد با موشک‌هایمان در هر جای دنیا جواب او را بدهیم.
احمدی با بیان اینکه اقتدار عاشورایی در راستای دیپلماسی و قدرت بازدارندگی است، عنوان کرد: اقتدار عاشورایی یعنی با تهدید و فشار درونی تسلیم نمی‌شویم همانطور که در دوران دفاع مقدس در مقابل تهدید بیرونی تسلیم نشدیم.
وی با تاکید بر اینکه امروز دولت، مجلس، قوه قضاییه و آحاد ملت ما در این جنگ جدید در کنار هم خواهند بود، گفت: نه با برخورد احساسی و تهدید  بلکه با تدبیر و عقلانیت و کمک ملت و فضل خدا در جنگ اقتصادی هم پیروز می‌شویم. 
استاندار کهگیلویه و بویراحمد ابراز کرد: در داخل یک دشمن درونی با رویکرد طمع و حرص ما تهدید می‌کند به این صورت که در بازار در فکر جمع کردن طلا و ارز هستند اما تجربه نشان داده که باید مثل روزهای جنگ در کنار امت بایستیم.
احمدی گفت: قوه قضاییه و دولت بنا گذاشته هر کسی به هر نحوی چه در حوزه امنیتی و چه اقتصادی بخواهد در مقابل ملت بایستد همه حافظان این ملت در مقابل او خواهند ایستاد.
وی بیان کرد: دولت برخاسته از ملت با کمک همه قوای نظامی دست در دست هم با عقلانیت و تفکر و برنامه‌ریزی تلاش می‌کنیم که مشکلات شما ملت بزرگ را برطرف کنیم.

رزمایش اقتدار عاشورایی بسیجیان گیلان| تجمع باشکوه بسیجیان اقتدار ملت ایران را به رخ جهانیان کشید
تجمع بزرگ 20 هزار نفری اقتدار عاشورایی بسیجیان گیلان با حضور جمعی از بسیجیان، مسئولان و فرماندهان نظامی استان گیلان در ورزشگاه شهید عضدی رشت برگزار شد.
در این تجمع که با حضور آیت‌الله فلاحتی نماینده ولی‌فقیه در گیلان، سردار عبدالله‌پور فرمانده سپاه قدس گیلان و سالاری استاندار گیلان برگزار شد، سخنرانی مقام معظم رهبری به صورت زنده برای حاضران پخش شد.
امروز دشمنان انقلاب اسلامی به‌ویژه کشورهای آمریکا و اسرائیل در تلاش هستند تا با ایجاد یاس و ناامیدی و همچنین ایجاد تفرقه، وحدت ملت ایران را از بین ببرند اما برگزاری چنین تجمع با شکوهی اقتدار ملت ایران را به رخ جهانیان می‌کشد.
دشمنان انقلاب اسلامی ایران برای ضربه زدن به نظام اسلامی به دروغ‌هایی مانند تورقوزآباد متوسل می‌شوند اما بسیجیان و آحاد ملت ایران با حضور در این تجمع رعب و وحشت را در دل مردم ایجاد کردند.
مقام معظم رهبری امروز در سخنرانی خود در ورزشگاه آزادی تاکید کردند که دشمن در تلاش است تا راه حل مشکلات کشور را پناه بردن به غرب معرفی کند اما جوانان بسیجی نشان دادند که آماده هستند تا خودشان بدون وابستگی به غرب ایران اسلامی را آباد کنند.
ایشان فرمودند: امروز تهدیدها و عربده‌کشی‌های دشمنان نه تنها ملت ایران را نگران و هراسان نمی‌کند بلکه سبب می‌شود تا اتحاد آن‌ها برای مقابله با دشمنان و همچنین از بین بردن موانع بیشتر شود.
مسئول بازرسی قرارگاه خاتم‌الانبیاء(ص) در این تجمع ضمن تجلیل از حضور بانوان محجبه و بسیجی گیلانی در این تجمع ابراز داشت: جنگ ما در طول هشت سال دفاع مقدس برای حفظ موجودیت جمهوری اسلامی بود.
سردار محمدجعفر اسدی با اعلام اینکه دشمنان انقلاب اسلامی هیچ غلطی نتوانستند بکنند خاطرنشان کرد: امروز دشمنان در تلاش هستند تا از پیشرفت جمهوری اسلامی جلوگیری کنند.
آیت‌الله رسول فلاحتی نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان نیز در این تجمع ضمن تجلیل از حضور پرشور بسیجیان استان گیلان خاطرنشان کرد: شما بسیجیان سربازان امام زمان(عج) هستید.
فرمانده سپاه قدس گیلان نیز در این تجمع اظهار داشت: رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان حضرت محمد رسول(ص) در حالی اجرا شد که دشمنان تلاش می‌کنند تا با فشارهای اقتصادی به انقلاب اسلامی ضربه بزنند.
سردار محمد عبدالله‌پور با اعلام اینکه رزمایش سپاهیان حضرت محمد رسول الله(ص) در سه مرحله انجام شد اعلام کرد: اجرای خدمات عمرانی، بهداشتی، آموزشی و نظامی بخشی از فعالیت بسیجیان ایران اسلامی بود.

رزمایش اقتدار عاشورایی بسیجیان خراسان جنوبی| حضور میلیونی بسیجیان درس تازه‌ای به دشمنان داد
رزمایش اقتدار عاشورائیان سپاهیان حضرت محمد رسول‌الله(ص) 2 با حضور 20 هزار بسیجی از سراسر خراسان جنوبی در استادیوم آزادی بیرجند برگزار شد.
در این رزمایش 150 گردان از گردان‌های امنیتی امام علی (ع)، بیت المقدس، عاشورا ، کوثر و الزهرای بسیج و گردان امام حسین (ع) مردم پایه حضور دارند.
تجدید میثاق با رهبر معظم انقلاب، امید بخشی به مردم و مأیوس کردن دشمن، نمایش اقتدار و تقویت روحیه بسیجیان و ارتقای وحدت و همدلی نیروهای بسیج و مسئولان از اهداف برگزاری رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول الله( 2 ) است.
تغییر روند محاسبات دشمن، نشان‌دادن اقتدار بسیج، ایجاد شور و نشاط در بین بسیجیان و امیدآفرینی در سطح جامعه از دیگر اهداف برگزاری تجمع 20 هزار نفری بسیجیان در بیرجند است.
مسئولان و اقشار مختلف بسیج از جمله بسیج کارمندان، هنرمندان، پزشکان، اساتید، مداحان، اصناف، مهندسین، بسیج رسانه و سایر اقشار در این رزمایش حضور دارند.
دشمن در مقطع شکست قرار گرفته است
آیت‌الله سید علیرضا عبادی صبح امروز در رزمایش اقتدار عاشوراییان که با حضور 20 هزار بسیجی همراه بود با اشاره به سلطه استعمار در سالیان اخیر اظهار داشت: اروپا به عنوان  استعمارگر و  سلطه جهانی در سالیان گذشته برنامه‌هایی صورت داده که براساس آن قاره‌های مختلف دنیا را با انواع فجایع در جهت نفوذش تجزیه کرده و در برخی موفق در برخی مایوس مانده است.
وی افزود: نخستین قدمی که اروپا موفق بوده سلطه بر آمریکا است آنچه مطرح است اینکه اروپاییان تجاوزگرانی هستند که با افسانه‌هایی که ساختند نفوذی که کردند از جمعیت بومی 800 میلیونی مردم بومی آمریکا را قتل عام کرده و بر روی استخوان‌های مظلومان آمریکایی‌ها  ایالت متحده را ساختند.
نماینده ولی‌فقیه در خراسان جنوبی گفت: انگلیس  برنامه‌هایی در جهت استعماری در کار شوم خود پیدا کردند و  در خاورمیانه حضور یافته  و براساس طرحی که ریختند فلسطین را اشغال کرده تا قدم به قدم خاورمیانه بزرگ را  آن گونه که می‌خواهند تجزیه را رقم زنند.
عبادی با بیان اینکه مردم فلسطین با مقاومت‌های 70 ساله خود جلوی نقشه‌های استعمارگران را گرفتند افزود: مردم فلسطین با خونشان جلوی استعمارگران اروپایی را گرفتند و در حال حاضر  هم دربدترین شرایط مردانه ایستادگی می‌کنند. 
وی بیان داشت: اصل و طرح‌های استعمارگران  تسلط خاورمیانه است زیرا  آنها در آفریقا هم این  برنامه‌های استعمارگری را پیاده کردند به گونه‌ای که  در آفریقا هم با هسته‌های استقامتی و مقاومت مردم روبه‌‌رو شدند اما در شبه قار هند تسلط و  خون مردم ضعیف هندوستان را مکیدند.
عبادی با بیان اینکه  گاندی با دست خالی اما با اراده قوی در برابر استعمارگران ایستاد افزود: گاندی مسلمان نبود اما هندو بود و مقاومت را از کربلا آموخت و شبه قاره هند را از زیر استعمار اروپا درآورد.
امام جمعه بیرجند گفت: حضور ننگین استعمار در ایران بدترین فجایع را رقم زد زیرا حضور انگلیس در ایران  سبب ایجاد قحطیها شد و  از 20 میلیون جمعیت آن زمان معادل 10 میلیون جمعیت ایران از قحطی مردند و این استعمارگران توسعه مواد مخدر نفوذ فرهنگی، ایجاد اختلاف، زیرسازی مذهب‌سازی، در قالب‌های مختلف از دین و زبان مختلف اختلاف بینداز حکومت کن را داشته اما سرانجام  به مانع برخورد کردند زیرا قیام  امام خمینی(ره) مانع سلطه‌گری آنها بود.
عبادی افزود: امروز نه تنها در ایران بلکه در منطقه  تفکر بسیجی در کشورهای منطقه دشمنان را ناکام گذاشته و بیش از هر چیز تعهد در برابر آرمان‌های انقلاب و اینکه جوامع به وحدتی برسند که جان مال ناموس را با تمام قدرت حفظکنند.
نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان جنوبی عنوان کرد: امروز دشمن در مقطع شکست قرار گرفته زیرا  انوع طرح‌هایش شکست خورده  و این حضور میلیونی بسیجیان در سطح ایران درس تازه‌ای به دشمن می‌دهد که حواسش را جمع کنند زیرا در  برابر چه ملتی قرار گرفته و آنها در راه آرمان‌های دینی مقاومت و دشمن را ناامید می‌کنند.
اجتماع 20 هزار نفری بسیجیان خراسان جنوبی دشمنان را ناامید کرد
سردار علی قاسمی در رزمایش اقتدار عاشورائیان در استان خراسان جنوبی که با حضور 20 هزار بسیجی در بیرجند برگزار شد اظهار داشت: امروز به ندای رهبر لبیک گفتیم و در اجتماع عاشورائیان بسیجی حضور یافتیم. 
وی افزود: آمریکا امروز برای ما  برنامه دارد و مانند زمان جنگ نقشه می‌ریزد تا ملت ایران و جهان اسلام را بترساند غافل از اینکه ملت ایران پای آرمان‌های خود محکم و استوار ایستاده و از جنگ رسانه‌ای دشمن نمی‌ترسد. 
فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی با اشاره به سخنان رهبری انقلاب درباره اهداف این نمایش رزمی گفت: محور دفاع از انقلاب اسلامی همین آحاد میلیونی بسیج است که جزئی از توده میلیونی مردم است و باید سازمان‌دهی شود.
قاسمی افزود: پیام این اجتماع این است که ما آمده‌ایم که بگوییم پای آرمان‌های انقلاب ایستاده‌ایم و تا آخر بسیجی عاشورایی خواهیم ماند و پیام دوم این رزمایش ایجاد آرامش و امنیت پایدار در سایه توانمندی اقتدار گردان‌های امام علی، عاشورا، بیت المقدس و کوثر است تا دشمنان را مایوس کنیم  و پیام  ما به ملت‌ها این است که  ما آماده‌ایم و پا در رکاب ملت‌ها حامی انقلابیون مسلمان در سراسر جهان هستیم. 
وی بیان کرد: رزمایش گردان‌های بیت المقدس در سراسر استان، خدمت‌رسانی بیش از 330 گروه جهادی در مناطق محروم، میزخدمت مدیران بسیجی ادارات، کمک به دانش آموزان محروم و حضور همه اقشار بسیج در این رزمایش از برنامه‌های رزمایش اقتدار عاشورائیان است.
فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی افزود: امروز  تجمع و نمایش قدرت ما برای این است که دشمن بداند این ملت پای عهد خود ایستاده و بسیج اقشار، روحانیت، اساتید، دانش آموزان، اصناف و همه اقشاربسیجی و 150 گردان در اینجا گردهم آمده تا نقشه‌های دشمن را نقش برآب کنند.
قاسمی گفت: رزمایش امروز و انسجام بسیجیان دشمن را از حرکت شومش باز می‌دارد و اعلام می‌کنیم در خط امام و رهبر از ارزش‌های انقلاب حفاظت می‌کنیم. 

رزمایش اقتدار عاشورایی بسیجیان زنجان| دست هر متجاوزی که بخواهد به سمت کشور دراز کند را قطع می‌کنیم
در آخرین مرحله از رزمایش سراسری اقتدار عاشورایی اجتماع بزرگ بسیجیان زنجان در مصلی خاتم الانبیای(ص) زنجان گردهم آمده‌اند تا اقتدار مردمی نظام اسلامی را به نمایش بگذارند.
در مراحل قبلی این رزمایش که بسیجیان در قالب اردوهای جهادی به یاری نیازمندان استان زنجان شتافتند.
سردار جهانبخش کرمی امروز در رزمایش بزرگ سپاهیان محمد رسول الله(ص) اظهار داشت: حضور پرشور شما بسیجیان در این رزمایش نشان از لبیک گفتن شما به امام خامنه‌ای است.
وی با ادای احترام به مقام والای شهدا و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس گفت: دشمن هیچ‌گاه نخواهد توانست ملت ایران را ناامید کند و توان مقابله با نیروهای مسلح جان بر کف ایران را ندارد‌.
فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با ابراز خرسندی از حضور پرشور بسیجیان در سراسر کشور گفت: دشمنان بدانند که حضور این بسیجیان نشان از آمادگی ملت ایران دارد.
وی با بیان اینکه مسیر را با قدرت با رهبری امام خامنه‌ای ادامه می‌دهیم، ابراز کرد: 
سردار کرمی گریزی به سخنان گهربار حضرت امام(ره) زد و گفت: ایشان فرموده‌اند که بسیج مدرسه عشق است و بسیج لشگر مخلص خداست و تمام مجاهدان سراسر دفتر آن را امضا کرده‌اند.
وی هدف از این قیام بسیجیان را تشریح کرد و گفت: اگر هرکسی بخواهد دستش را به سمت ایران دراز کند دستش را قطع خواهند کرد.
این مسئول گفت: اجازه نخواهیم داد این انقلاب به دست نامحرمان بیفتد و در مقابل دشمنان کشور با قدرت ایستاده‌ایم.
در حال تکمیل ...
 
کد مطلب: 403661