تاریخ انتشار : سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۰
 

شریعتمداری در وزرات صمت «بدشانسی» آورد!

Share/Save/Bookmark
شریعتمداری در وزرات صمت «بدشانسی» آورد!
 
عضو فراکسیون امید مجلس با بیان اینکه شریعتمداری پشتوانه کافی برای تصدی پست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را دارد، گفت: می‌توان به محمد شریعتمداری در قامت وزیر کار اعتماد کرد.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: محمد نعیم امینی‌فرد با اشاره به اینکه در شرایط فعلی شریعتمداری گزینه خوبی برای وزارت کار است، اظهار داشت: شریعتمداری سابقه و چهره خوبی را از خود در دوره‌هایی که عهده‌دار وزارت بوده، به نمایش گذاشته است و سوابق قابل توجه دیگری هم در حوزه‌های اقتصادی دارد.  

وی در ادامه افزود: شریعتمداری سوابقی مانند رییس کمیسیون اقتصادی شورای راهبردی روابط خارجی و عضویت در هیئت امنای ستاد اجرایی را دارد و به عبارتی با نهادهای عمومی و شبه عمومی آشنایی دارد و در مجموع با جامعیتی که در کارهایش سراغ داریم، می‌تواند در وزارت کار موفق باشد.

امینی‌فرد عنوان کرد: به لحاظ سیاسی هم وی در انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶ رییس ستاد انتخابات کاندیدایی بود که مورد اجماع اصلاح‌طلبان بود و در نهایت پیروز انتخابات شد.

نماینده مردم ایرانشهر و سرباز در مجلس با اشاره به عدم تفکیک وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: اگر وزارت رفاه از کار و تعاون جدا می‌شد، شاید به غیر از شریعتمداری کاندیدای دیگری قابل طرح بود ولی برای مجموعه فعلی که همچنان یک وزارتخانه است، قطعا شریعتمداری گزینه مناسبی است.

امینی فرد با بیان اینکه شریعتمداری در وزارت صمت مقداری با بد شانسی مواجه شد، اظهار داشت: بسیاری از مشکلاتی که به وجود آمد در حوزه اختیارات وی نبود و شریعتمداری نباید در مورد آنها پاسخ میداد، ولی عملا شرایط اقتصادی کشورمان به نوعی پیش رفت که وی در معرض انتقادات زیادی قرار گرفت.

م
کد مطلب: 403949
مرجع : ایلنا