تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۶
 
باغ‌موزه دفاع مقدس؛

رشد ۳۵درصدی بازدید از باغ‌موزه دفاع مقدس

Share/Save/Bookmark
رشد ۳۵درصدی بازدید از باغ‌موزه دفاع مقدس
 
به دنبال اجرای برنامه های فرهنگی و افزایش ساعت بازدید از تالار های موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در ماه تابستان استقبال عمومی بازدیدکنندگان از موزه افزایش یافت.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: به دنبال اجرای برنامه های فرهنگی و افزایش ساعت بازدید از تالار های موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در ماه تابستان استقبال عمومی  بازدیدکنندگان از موزه افزایش یافت.

به دنبال تبلیغات گسترده در داخل و شهرستانهای اطراف تهران، اجرای برنامه های فرهنگی و افزایش ساعت بازدید از تالار های موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در ماه تابستان استقبال عمومی  بازدیدکنندگان از موزه افزایش یافت.

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با اعلام خبر فوق افزود: در هفت ماهه نخست سال جاری، ۸۹۵۸۸ نفر از موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بازدید کرده اند که نسبت به مدت مشابه سال قبل و تعداد ۶۶۲۸۱ نفر بازدید کننده، رشد ۳۵ درصدی را شاهد هستیم.

امیر مسعود احمدی افزود: افزایش حضور شخصیت‌های نظامی، لشکری، کشوری، مدارس و اندیشمندان داخلی و خارجی در موزه و همچنین برگزاری همایش و مراسمات مختلف در موزه،  همگی گواهی بر این مدعا هستند.
 

م
 
کد مطلب: 404470
مرجع : مشرق