تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۳
 

آماده‌باش ارتش لبنان در مرزهای فلسطین‌ اشغالی

Share/Save/Bookmark
آماده‌باش ارتش لبنان در مرزهای فلسطین‌ اشغالی
 
رسانه‌های عربی از آماده‌باش نیروهای ارتش لبنان در مرزهای مشترک با فلسطین اشغالی خبر دادند.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی:  منابع لبنانی اعلام کردند نیروهای ارتش لبنان در مرزهای فلسطین اشغالی به حال آماده‌باش درآمدند.
آماده‌باش نیروهای ارتش لبنان در واکنش به تحرکات نظامیان رژیم صهیونیستی در نزدیکی مرز لبنان صورت گرفته است.
شبکه المیادین گزارش داده است نیروهای ارتش حضور خود را در منطقه موازی خط آبی(خط تعیین شده از سوی سازمان ملل) در شهرک میس الجبل در جنوب لبنان در پی تحرکات نظامیان صهیونیست تقویت کرده‌اند.
مفقود شدن دو مسلسل صهیونیستی در مناطق مرزی نزدیک به لبنان جنجال خبری گسترده‌ای را در داخل سرزمین‌های اشغالی ایجاد کرده است.

روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحارونوت در این رابطه نوشته بود که شماری از نیروهای یگان توپخانه‌ای ارتش رژیم صهیونیستی دو قطعه سلاح خود از نوع «MAG » را در منطقه رها کرده بودند و سلاح آنها مفقود شده است.
در همین رابطه نظامیان اشغالگر رژیم صهیونیستی دیروز شنبه به سوی یک گشتی ارتش لبنان تیراندازی کردند. این اولین حادثه بعد از عملیات ارتش رژیم صهیونیستی در مرزهای لبنان است که با ادعای مسدود کردن تونل‌های حزب‌الله در مرزهای لبنان انجام می‌شود.
ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که نیروهای نظامی این رژیم که در مرزهای لبنان مستقر شده‌اند، به سمت اشخاصی که احتمال می رود بخشی از گروه حزب‌الله لبنان باشند، تیراندازی کرده‌اند.

م
کد مطلب: 404547
مرجع : تسنیم