تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۵
 
در سیزدهمین همایش کشوری ستاد فجر مطرح شد:

حاج حسین یکتا:از دوران جنگ سخت و جنگ نرم عبور کرده ایم و انقلاب به سرعت در حال پیشرفت است

Share/Save/Bookmark
یکتا با اشاره به عبور انقلاب از گذرگاه های سخت و پیچ های دشواری که در چهل گذشته با آن روبرو بوده، یادآور شد: از دوران جنگ سخت و جنگ نرم عبور کرده ایم و انقلاب به سرعت در حال پیشرفت است، پس از گذشت چهل سال از عمر انقلاب الان آرام آرام جوانان دهه هشتاد وارد عرصه شده اند و چهل سالگی انقلاب سال بعثت انقلاب است.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی:به همت ستاد فرهنگی فجر انقلاب اسلامی سیزدهمین همایش سالیانه این ستاد باحضور بیش از ۵۰۰نفراز دبیران و اعضای کانون های هم اندیشی سراسرکشور  با موضوع" چهل سال ایستادگی در مسیر پیشرفت و عدالت" طی دو روز در اردوگاه یاوران حضرت مهدی(عج) در قم برگزار شد.

 در این نشست حاج حسین یکتا با طرح این سوال که ایا میشود به نوعی عمل کرد که تاثیرگذاری بیشتر باشد اظهار داشت باید به صورت دانش بنیان و هایتک عمل کنیم
وی با بیان اینکه چهل ساله شدن انقلاب و دستاوردهای آن را مدیون خون شهدا و زحمات امام راحل و رهبرمعظم انقلاب و دیگر دلسوزان نظام  هستیم ، خاطر نشان کرد: باید از تجربه چهل ساله انقلاب  استفاده کنیم.
یکتا با اشاره به عبور انقلاب از گذرگاه های سخت و پیچ های دشواری که در چهل سال  گذشته با آن روبرو بوده، یادآور شد: از دوران جنگ سخت و جنگ نرم عبور کرده ایم و انقلاب به سرعت در حال پیشرفت است، پس از گذشت چهل سال از عمر انقلاب الان آرام آرام جوانان دهه هشتاد وارد عرصه شده اند و چهل سالگی انقلاب سال بعثت انقلاب است.
حاج حسین یکتا همچنین با اشاره به گستردگی جبهه دشمن و اقدامات همه جانبه آن برای زمین زدن انقلاب، افزود: جنگ و جبهه، باز و همه جانبه شده است، اما صهیونیست ها و دشمنان انقلاب اسلامی با مطالعه و تحقیق مطمئن شده اند که شکست خواهند خورد و تلاشهای آنها در جهت مبارزه با انقلاب اسلامی تایید کننده این موضوع است، لذا آنها دنیا را بهم ریخته اند چون خودشان به هم ریخته اند.
وی با بیان اینکه، تمام وعده‌های امام و رهبری محقق شده و یا در حال تحقق است، با ارزیابی وضعیت فعلی انقلاب اسلامی، تصریح کرد: روزی ما پشت دیواره‌های بصره می‌جنگیدیم اما امروز پشت دیواره‌های بیت‌المقدس هستیم. وی با بیان اینکه در بین الطلوعین ظهور قرار داریم  اظهار داشت باید در برنامه ریزهای خود دنده عوض کنیم
وی با بیان اینکه شبانه روز شبکه های اجتماعی مطالب خود را به خورد جوانان میدهند اظهار داشت : در این شرایط اگر دیر بجنبیم باندهای فساد اجازه نفس کشیدن را هم به ما نخواهند داد

 
 
کد مطلب: 404632