تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۴
 

اعتراف لیبرمن: اسرائیل در غزه شکست خورد و پیروزی را تقدیم حماس کرد

Share/Save/Bookmark
اعتراف لیبرمن: اسرائیل در غزه شکست خورد و پیروزی را تقدیم حماس کرد
 
وزیر جنگ سابق رژیم صهیونیستی اعتراف کرد که سیاست‌های نخست وزیر این رژیم در نوار غزه شکست خورده و جنبش حماس هم به پیروزی رسیده است.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: «آویگدور لیبرمن» وزیر جنگ سابق رژیم صهیونیستی اذعان کرده است که سیاست رژیم اشغالگر اسرائیل و در رأس آن بنیامین نتانیاهو نخست وزیر این رژیم در نوار غزه با شکست روبرو شده است و تل‌آویو در آخرین درگیری، تسلیم شد و پیروزی را تقدیم حماس کرد.
لیبرمن که با کانال هفتم تلویزیون رژیم صهیونیستی گفت‌وگو می‌کرد، با توصیف مقاومت مشروع ملت فلسطین ضد اشغالگری رژیم اسرائیل گفت: اسرائیل در برابر تروریسم(مقاومت) تسلیم شد و دولت اسرائیل به رهبرانش که خواستار قتل ما هستند، مصونیت داده و آنها از هیچ چیزی هراس ندارند.
وی افزود: وقتی(مقاومت فلسطین) به سوی ما 500 موشک شلیک کردند و ما آتش بس با حماس را با شروط آنها پذیرفتیم و بعد  از همه دستاوردهایی که کسب کردند، باز هم شاهد موشک‌ها و مواد منفجره در مرزهای غزه و درخواست‌های روزانه برای قتل ما هستیم.

وزیر جنگ سابق رژیم صهیونیستی که به سبب اختلاف با بنیامین نتانیاهو نخست وزیر این رژیم استعفا کرد، اظهار داشت نخست وزیر(نتانیاهو) و کابینه وی در اتخاذ تصمیمات مربوط به غزه شکست خورده‌اند.
لیبرمن همچنین مدعی شد که به کرسی وزارت چنگ نزده بود و معتقد  است که تصمیم صحیحی گرفته است.

م
 
کد مطلب: 404994