تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۳
 
حجت الاسلام پژمان فر در تذکر شفاهی:

بنیاد شهید و امور ایثارگران پاسخگوی هزینه جانبازان نیست

Share/Save/Bookmark
بنیاد شهید و امور ایثارگران پاسخگوی هزینه جانبازان نیست
 
نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران و وزارتخانه مربوطه پاسخگوی هزینه‌های درمانی جانبازان و ایثارگران نیستند و پسندیده نیست به آنان اعلام شود به دلیل عدم پرداخت مطالبات از طریق دولت، امکان خدمات وجود ندارد.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: حجت‌الاسلام نصرالله پژمان فر نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود در صحن علنی مجلس خطاب به حسن روحانی رئیس جمهور و محمد باقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه در خصوص هزینه درمانی ایثارگران و جانبازان گفت: پسندیده نیست در نظام جمهوری اسلامی، جانبازان و ایثارگران برای بستری شدن جهت بیماری که به همین دلیل مجروح شده است، به بیمارستان مراجعه کند و به وی اعلام شود به دلیل عدم پرداخت مطالبات از طریق دولت امکان بستری کردن آنها وجود ندارد.
وی با بیان اینکه جانبازان و ایثارگران از چند جهت با مشکلاتی مواجه هستند، تصریح کرد: تنها 3 ماه اول سال هزینه‌های دارویی جانبازان و ایثارگران در برخی شهرستان‌ها به داروخانه‌ها پرداخت شده، امروز به جانبازان خدمات درمانی و دارویی ارائه نمی شود.
نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی تصریح با اشاره به اینکه آیا باید جانبازان و ایثارگران به شکلی که برخی افراد می خواهند باید درخواست های خود را اعلام کنند و موجب هزینه برای نظام شوند؟ تصریح کرد: در حال حاضر بنیاد شهید و امور ایثارگران و وزارتخانه مربوطه پاسخگوی هزینه های درمانی جانبازان و ایثارگران نیستند.
 
کد مطلب: 405971
مرجع : فارس