تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۱
۲
 

رأی بدوی پرونده تقلید صدای حسن روحانی توسط حسین فریدون صادر شد

Share/Save/Bookmark
رأی بدوی پرونده تقلید صدای حسن روحانی توسط حسین فریدون صادر شد
 
شعبه نهم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی کشکولی رأی پرونده شکایت حسین فریدون برادر رئیس جمهور از کریمی قدوسی در ارتباط با ماجرای تقلید صدای روحانی را صادر کرد.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: حسن قاسمی وکیل مدیرمسئول خبرگزاری دانشجو با اعلام این مطلب اظهار کرد: حسین فریدون به دنبال مصاحبه منتشر شده به نقل از محمدجواد کریمی قدوسی نماینده مجلس شورای اسلامی در خبرگزاری دانشجو به تاریخ 22 تیرماه سال 95 تحت عنوان «ماجرای عجیب تقلید صدای روحانی توسط فریدون» از این خبرگزاری و کریمی قدوسی به اتهام افترا و نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی شکایت کرد.
وی اضافه کرد: این شکایت در شعبه نهم دادگاه کیفری استان تهران مورد رسیدگی قرار گرفت و نهایتا دادگاه در تاریخ 18 فروردین امسال مبادرت به صدور رأی و متهمان را از شکایت مطروحه تبرئه کرد.
این وکیل دادگستری افزود: دادگاه در حکم صادره با توجه به نظر اعضای هیئت منصفه که به اتفاق آرا متهمان را از اتهامات انتصابی مجرم تشخیص ندادند و به لحاظ فقدان عنصر معنوی جرم و عدم احراز بزهکاری به استناد ماده 4 قانون آئین دادرسی کیفری مصوبه سال 92 و به اقتضای اصل کلی برائت و تبصره یک ماده 43 قانون مطبوعات رأی به برائت خبرگزاری دانشجو و آقای کریمی قدوسی از اتهام انتصابی صادر کرده است.

این حکم ظرف مدت 20 روز پس از ابلاغ، قابل فرجام‌خواهی در دیوانعالی کشور است.

م
کد مطلب: 406193
مرجع : تسنیم
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۸-۰۱-۱۹ ۱۹:۴۶:۰۰
غیر از این هم انتظاری از اصلاح طلبان و این دولت فاسد نیست
 
حامد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۸-۰۱-۲۰ ۱۱:۳۲:۳۲
روحانی داداش خودشو نمیتونه جمع کنه بعد ما از چنین آدمی انتظار داریم اوضاع آشفته مملکت رو جمع و جور کنه