تاریخ انتشار : سه شنبه ۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۶
 

200 وانت از کمک‌های مردم عراق بین سیل‌زدگان توزیع شد

Share/Save/Bookmark
200 وانت از کمک‌های مردم عراق بین سیل‌زدگان توزیع شد
 
معاون مشترکت‌های مردمی ستاد بازسازی عتبات با اشاره به کمک‌های مردم عراق از سیل‌زدگان کشور گفت: ۲۰۰ وانت از کمک‌های مردم عراق وارد کشور و بین مردم سیل‌زده خوزستان توزیع شد.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: یوسف افضلی، معاون هماهنگی و مشارکت‌های مردمی ستاد بازسازی عتبات در گفت‌وگو با خبرنگار حج و زیارت خبرگزاری فارس با اشاره به ادامه روند کمک به مردم سیل‌زده کشور اظهار داشت: پس از درخواست سردار قاسم سلیمانی برای کمک به مردم سیل‌زده، ستاد بازسازی عتبات وارد عمل شد.
وی به حمایت جنبش‌های مردمی عراق برای امدادرسانی به مردم سیل‌زده ایران اشاره و خاطر نشان کرد: نیروهای النجبا‌ عراق برای کمک‌به مردم سیل‌زده ایران فراخوان داد و‌ اقدام به جمع‌آوری کمک‌های مردمی کرد. پس از آن نیروهای حشدالشعبی نیز وارد عمل شدند که در نهایت بخشی از کمک‌های مردم عراق از مرزهای ایلام‌و‌شلمچه وارد کشور شد.
افضلی با بیان اینکه کمک‌های مردمی عراق به سیل‌زدگان بیش از ۲۰۰ وانت بود، افزود: این کمک‌ها از مرز شلمچه وارد ‌خوزستان شد‌ و و‌نیروهای مردمی عراق پس از رسیدن به مناطق سیل‌زده تجهیزات را بین‌مردم ‌تقسیم کردند.
وی‌با اشاره به اینکه ستاد بازسازی عتبات فعالیت‌های خود‌در مناطق سیل‌زده ادامه می‌دهد، خاطر نشان کرد: موکب‌های اربعین همچنان در شهرهای سیل زده در حال خدمت‌رسانی هستند و قرار است تا یک ماه این فعالیت‌ها ادامه داشته باشد و مردم نیز می‌توانند با شماره گیری کد دستوری *۲۳۳# کمک‌های نقدی خود را به دست ما برسانند.

م
کد مطلب: 406394
مرجع : فارس