تاریخ انتشار : دوشنبه ۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۳
۳
 

حجت الاسلام بی‌آزار تهرانی:از محاکمه «مهناز افشار» کوتاه نمی‌آییم +عکس

Share/Save/Bookmark
حجت الاسلام بی‌آزار تهرانی:از محاکمه «مهناز افشار» کوتاه نمی‌آییم +عکس
 
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: حجت الاسلام بی آزار تهرانی از خطبای معروف و جهادی تهران در واکنش به قتل مظلومانه و فجیع طلبه همدانی با انتشار پستی در صفحه ایسنتاگرامش نسبت به لزوم محاکمه مهناز افشار به دلیل توئیت محرک او در این ماجرا هشدار داد.

بی آزار نوشته است:

«اینبار کوتاه نمی آییم...... .

رفقای هم لباس، لطفا آقا سید دریاباری را به بنده مرتبط کنید تا با طرح شکایت از اتهام وارده و دروغ بستن خانوم مهناز افشار مقابل این شایعات و لجن پراکنیهای سلبریتی ها گرفته شود.

یک پیج فیک و ساختگی خارج نشین عکس سید روحانی اهل مازندران(دریاباری) را در قالب توئیت به کذب منتشر کرده که ایشان گفته زنان خوزستان صیغه حشد الشعبی عراق شوند و خانم افشار با رو توئیت کردن و سردادن واغیرتاه باعث شدند عده ای جوان جاهل مغرض، نفرت پراکنی علیه روحانیت کرده و قاتل همدانی بر همین مبنا طلبه مظلومی را در ملا عام جلوی حوزه با تیر مستقیم کلاشینکف به شهادت برساند.

در کامنتها و ویدئو های متعدد این انتشار کذب اثر شوم و مخربی بر دلها گذاشته است.»م
کد مطلب: 406509
مرجع : جهان
 
محمود ت
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۸-۰۲-۱۰ ۰۱:۳۱:۲۲
مهر قطام قتل علی علیه السلام بود
و هزینه عشوه و ناز این خانم بنده شیطان برای یک قلدر بی مغز قتل یک روحانی مظلوم
 
تاجیک
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۸-۰۲-۱۰ ۱۴:۵۰:۰۵
واقعا شهادت این روحانی بسیار مظلومانه و غم انگیز بود... امثال محمدخاتمی،حسن روحانی و دیگر اخوندهای دنیاطلب و خائن به مملکت باید جوابگوی قتل این طلبه شهید باشند...
 
داراب
Romania
۱۳۹۸-۰۲-۱۰ ۱۵:۰۰:۱۰
سلبریتی هایی مثل مهناز افشار خودشون اولین مبلغ برای حسن روحانی در انتخابات بودند و یکی از مسببین اصلی برای به وجود آمدن وضع ناهنجار فعلی هستند اون وقت عوض اینکه از مردم عذر خواهی بکنند و پی به گناه بزرگ خودشون ببرند با نشر اخبار دروغ و فرافکنی و اظهارنظرهایی که دوزار به درد مردم نمیخوره به دنبال لاپوشانی اشتباهات بزرگ خودشون هستند اما نمیدونن که اکثریت مردم هوشیاری و قدرت آنالیزشون اونقدر کامل هست که به خوبی می فهمند مسبب اصلی وضع فعلی دولت خود فروخته تدبیر و امید و اصلاح طلبان و سلبریتی های حامی این جریان هستند....