تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۲
 

انتشار «پدر معنوی حزب الله»

Share/Save/Bookmark
انتشار «پدر معنوی حزب الله»
 
انتشارات شهید کاظمی کتاب «پدر معنوی حزب الله»، خاطرات و تحلیل های سیدحسن نصر الله درباره آیت الله بهجت را منتشر کرد.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی:به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی مجمع ناشران انقلاب اسلامی، منانشر، انتشارات شهید کاظمی کتاب «پدر معنوی حزب الله»، خاطرات و تحلیلهای سیدحسن نصر الله درباره آیت الله بهجت را منتشر کرد.

این کتاب مجموعه خاطرات و تحلیل‌های سید حسن نصرالله (یکی از قله‌های حماسه در جهان امروز و از پرورش یافتگان نور انقلاب) درباره آیت الله بهجت می‌باشد که همزمان با ایام رحلت حضرت آیت الله بهجت توسط وحید خضاب ترجمه و توسط انتشارت شهید کاظمی روانه بازار شد.

در بخشی از این کتاب که به صورت گفتگو با سیدحسن نصرالله می‌باشد آمده است:
“…بنده شخصاً بسیاری از چیز‌هایی که در مورد حضرت شیخ بهجت نوشته و جمع‌آوری شده بود را خواندم، ولی معتقدم آیت الله بهجت در واقع پدری معنوی بودند و ما نیز ایشان را پدری معنوی می‌دانستیم. این موضوع پس از رحلت امام خمینی تقویت شد. هنگامی که دیدیم رهبر و، ولی امر ما یعنی حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای (دام ظله الشریف) وقتی برای زیارت به قم مشرف می‌شوند بسیار اصرار دارند با حضرت شیخ (قدس سره) دیدار کنند، توشه بگیرند، سؤال کنند، استفاده ببرند و از راه‌نمایی‌های او بهره ببرند، دیگر تکلیف ما به عنوان سربازان و پی‌روان آن رهبر مشخص بود. در نتیجه شاید پس از رحلت حضرت امام خمینی (قدس سره الشریف) این ابوت روحی و معنوی و ارتباط روحی قوی‌تر شد. ”

کتاب «پدر معنوی حزب الله» در ۸۰ صفحه با قیمت ۸ هزار تومان با گرد آوری و ترجمه وحید خضاب، همزمان با ایام رحلت حضرت آیت الله بهجت توسط انتشارات شهید کاظمی منتشر شده است.
علاقه‌مندان جهت تهیه کتاب می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سایت من و کتاب به نشانی manvaketab.ir و یا از طریق ارسال نام کتاب به سامانه پیام کوتاه ۳۰۰۰۱۴۱۴۴۱ کتاب را با تخفیف ویژه دریافت کنند

م
کد مطلب: 406696
مرجع : خبرگزاری رسا