تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۰
 

درگیری مسلحانه در «بزمان» یک شهید و ۳ زخمی برجای گذاشت

Share/Save/Bookmark
درگیری مسلحانه در «بزمان» یک شهید و ۳ زخمی برجای گذاشت
 
دادستان عمومی و انقلاب ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان با اشاره به شهادت یکی از ماموران ناجا گفت: ۳ نفر از ماموران نیروی انتظامی بزمان در درگیری با اشرار مسلح در مسیر بزمان - ریگان مجروح شدند.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی:به گزارش روابط عمومی دادگستری، محسن‌گل محمدی اظهار داشت: اشرار مسلح دوشنبه‌ شب در مسیر بزمان به ریگان چهار نفر از ماموران انتظامی بزمان را مجروح کردند که  شهید استوار یکم سید مصطفی محبی پارسا پس از انتقال به بیمارستان به دلیل شدت جراحات وارده به فیض شهادت نائل آمد.
دادستان عمومی و انقلاب ایرانشهر بیان کرد: اشرار مسلح پس از تیراندازی به سمت ماموران انتظامی با یک دستگاه خودروی سواری از محل حادثه متواری شدند.

وی گفت: با توجه به شیوع سرقت‌های مسلحانه در مسیر بزمان، تیم‌های متعددی از نیروی انتظامی ایرانشهر در چند ماه اخیر در محور مربوطه مستقر شده بودند و همین امر باعث کاهش چشمگیر آمار سرقت‌های مسلحانه و ایجاد احساس امنیت و رضایت عمومی در این مسیر شده بود.
وی ادامه داد: تلاش برای شناسایی و دستگیری اشرار ادامه دارد و دستگاه قضایی به جد با مخلان نظم و امنیت در جامعه برخورد خواهد کرد.

م
کد مطلب: 408095
مرجع : تسنیم