سایت اصلاح‌طلب:آیا تایازده شب کارکردن روحانی«پُز»دادن دارد؟

جهان , 30 مهر 1398 ساعت 15:26

اگر واقعا تصمیم‌های درست برای اداره دولت گرفته شود و بنای قوه مجریه به قاعده بنا شود دیگر احتیاج نیست، به کار زیاد رییس جمهور فخر کنیم.


پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: روز گذشته، محمود واعظی، چهره نزدیک به روحانی که ریاست دفتر رئیس جمهور هم به عهده دارد گفته بود: «رئیس‌جمهور هم مانند همه ما صبح ساعت ۷:۳۰ الی ۸ که می‌آید تا ساعت ۱۰ الی ۱۱ شب به یک مقدار از کارهای کشور می‌رسد و توقعات از ایشان هم الی‌ماشاءالله است».

در همین باره، سایت اصلاح طلب عصرایران با انتشار مطلبی تحت عنوان «تا 11 شب کار کردن رییس جمهور پُز دادن دارد؟» به این اظهارات واعظی واکنش نشان داد.

عصر ایران نوشته است: «ما راضی بودیم رییس جمهور در روز 5 ساعت کار کند اما کار و تصمیمات او در زندگی مردم تاثیر مستقیم داشته باشد و زندگی آنها را تغییر دهد.

...رییس جمهور در ایران باید نگران همه چیز و همه کس باشد. واقعا اگر اداره بخش‌های مختلف کشور در ید بخش خصوصی بود، دیگر احتیاج نبود روحانی یا هر رییس جمهور تا 11 شب یا بیش تر از آن کار کند. آب در هاون کوبیدن هم کار است اما هیچ ثمری برای کسی ندارد. کار کردن زیاد همیشه هم امر پسندیده‌ای نیست.

...واقعا چرا باید رییس جمهور در همایش‌ها حاضر شود و سخنرانی کند؟ از همایش در مورد کشاورزی تا سعدی و حافظ یک پای ثابت دارد و آنهم رییس جمهور است.

اگر واقعا تصمیم‌های درست برای اداره دولت گرفته شود و بنای قوه مجریه به قاعده بنا شود دیگر احتیاج نیست، به کار زیاد رییس جمهور فخر کنیم. رییس جمهور ناخدای یک کشتی است. احتیاجی نیست او کارهای خدمه، ملوان‌ها و معاونان خود را هم انجام دهند. او باید راهبر این کشتی باشد.»


م


کد مطلب: 408523

آدرس مطلب: http://www.hamandishi.ir/news/408523/

هم اندیشی
  http://www.hamandishi.ir