تاریخ انتشار : پنجشنبه ۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۴
 

تلاش خاتم‌الانبیابرای بهره برداری آزادراه چرمشهر-آبیک

Share/Save/Bookmark
فرمانده کل سپاه گفت: برادران ما در قرارگاه خاتم الانبیا تمام تلاش خود را به کار گرفته‌اند تا پروژه آزادراه چرمشهر-آبیک هرچه سریع‌تر به بهره‌برداری برسد تا مردم بتوانند از آن استفاده کنند.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی:  سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی، فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ظهر امروز در حاشیه بازدید از آزادراه چرمشهر-آبیک، این پروژه را آزادراهی بزرگ و زیبا برشمرد و گفت: با بهره برداری از پروژه آزادراه چرمشهر - آبیک بخشی از ترافیک ورودی تهران و کرج، زمان سفر و نیز مصرف سوخت کاهش می یابد.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه افتتاح این پروژه نقش بسزایی در کاهش آلودگی هوای تهران و کرج ایفا می کند، اذعان کرد: به دنبال راه اندازی این آزادراه فرصت های شغلی جدیدی در منطقه ایجاد می شوند؛ آزادراه چرمشهر - آبیک شامل چهار قطعه است که دو قطعه از آن تا پایان سال جاری و دو قطعه دیگر نیز تا نیمه اول سال آینده بهره برداری می شود.

سردار سرلشکر سلامی اظهار کرد: برادران ما در قرارگاه خاتم الانبیا تمام تلاش خود را به کار گرفته اند تا این پروژه هرچه سریعتر به بهره برداری برسد تا مردم بتوانند از آن استفاده کنند.
ش 
کد مطلب: 408601