تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۹
 

کارت زرد دوباره مجلس به «حجتی»

Share/Save/Bookmark
کارت زرد دوباره مجلس به «حجتی»
 
نمایندگان از پاسخ‌های وزیر جهاد کشاورزی به سوال نماینده بندرعباس در مورد علت اعطای مجوز صید به صورت صنعتی به کشتی‌هایی با مالکیت چین در آب‌های خلیج فارس و عمان قانع نشدند.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: بررسی سوال احمد مرادی نماینده بندرعباس از محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی در دستورکار امروز (سه‌شنبه 14 آبان) نمایندگان در جلسه علنی پارلمان قرار داشت.

نمایندگان پس از استماع اظهارات احمد مرادی نماینده بندر عباس و توضیحات محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی پیرامون سوال مطرح شده ، با 119 رأی از مجموع 194 نماینده حاضر در صحن، توضیحات وزیر را قانع کننده ندانستند.
براساس این گزارش علی ابراهیمی سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس در تشریح سوال نماینده بندرعباس از وزیر جهاد کشاورزی گفت: در اجرای ماده 207 آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی، این سوال در جلسه 17 مهر 1397 کمیسیون باحضور اکثریت نمایندگان ، نماینده سوال کننده و وزیر، مطرح و پس از استماع اظهارات طرفین و نظر به عدم اقناع نماینده سوال کننده از پاسخ‌های ارائه شده وزیر جهاد کشاورزی، کمیسیون قلمرو سوال را ملی تشخیص داده و مستند به بند 3 ماده 207 آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی، گزارش سوال جهت اعلام وصول در اولین جلسه ارسال شد.

م
کد مطلب: 408665
مرجع : تسنیم