تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۸
 
ایران علیه اشرار به‌پاخاست؛

راهپیمایی خودجوش علیه اغتشاشگران در سراسر کشور/زنجانیها دربرف سنگ تمام گذاشتند/تشییع پرشکوه شهید امنیت بردستان مردم کرمانشاه

Share/Save/Bookmark
 
مردم زنجان، تبریز و شهرکرد در حمایت از نظام مقدس جمهوری اسلامی و فرمایشات رهبر معظم انقلاب به صورت خودجوش علیه اغتشاشگران راهپیمایی کردند. فردا نیز در سه شهر اراک، گرگان و همدان تجمعاتی در حمایت از نظام اسلامی برقرار است.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: مردم زنجان در حمایت از نظام مقدس جمهوری اسلامی و فرمایشات رهبر معظم انقلاب به صورت خودجوش علیه اغتشاشگران راهپیمایی کردند.
 عصر دیروز مردم زنجان در حرکتی خود جوش و در راستای حمایت از مواضع مقام معظم رهبری و نظام جمهوری اسلامی ایران به خیابان امام آمده اند.
این حرکت خود جوش که با حضور اقشار مختلف مردم همراه بود از ساعت ۱۵ و ۲۰ دقیقه از چهار راه امیرکبیر آغاز شد و به سمت میدان انقلاب حرکت کرد.
شعار‌های مرگ برآمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر انگلیس، مرگ برفتنه گر، زنجان نیلار اویاخدیلار (زنجانی‌ها آگاهند)، انقلابا داخدیلار (پشتیان و تکیه‌گاه انقلابند)، زنجان نیلار قان ورر (زنجانیهاخون هدیه می‌کنند)، رهبریه جان ورر (جان فدای رهبری می‌کنند) از شعار‌های اصلی شرکت کننده‌های مراسم است.
بعد از خروش انقلابي روز گذشته مردم زنجان، امروز مردم با بصيرت تبريز و شهركرد در حركتي خودجوش در حمايت از مواضع رهبر معظم انقلاب و محكوميت فتنه اشرار و اغتشاگران به خيابان‌ها آمدند.
مردم تبريز با تجمع در ميدان ساعت و مردم شهركرد با حضور در مصلاي امام خميني(ره) ضمن اعلام مطالبات به حق خود، حركات وحشيانه و داعش گونه اغتشاشگران در به هم زدن امنيت مردم و كشور را محكوم كردند.
فردا نيز مردم اراك، گرگان و همدان عليه فتنه‌گران تجمع خواهند داشت.
 
 
 
 
حمایت مردم زنجان از مواضع مقام معظم رهبری
 
حمایت مردم زنجان از مواضع مقام معظم رهبری
 
زنجان | دانلود فیلم 
 
 
تشییع شهید امنیت در کرمانشاه| دانلود فیلم 
 
م
کد مطلب: 408766
مرجع : رجانیوز