تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۷
 

کریمی‌قدوسی: ۱۴۰ تیم تروریستی در آشوب‌های اخیر از وزارت اطلاعات و اطلاعات سپاه ضربه خوردند

Share/Save/Bookmark
کریمی‌قدوسی: ۱۴۰ تیم تروریستی در آشوب‌های اخیر از وزارت اطلاعات و اطلاعات سپاه ضربه خوردند
 
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه ۱۴۰ تیم تروریستی قبل از ماجرای آشوبگری و بعد از گران شدن بنزین توسط وزارت اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه ضربه خوردند گفت: چهار گام توطئه با بیانات حضرت آقا در درس خارج فقه در نطفه خفه شد.وی با بیان اینکه امام(ره) در زیباترین قطعه ادبی، حماسی و عرفانی عمر بابرکتش پیام تشکیل بسیج را صادر کرد گفت: ولی امر مسلمین عظمت امام(ره) را اینگونه تفسیر فرمود که تربیت جوانان انقلابی و بسیجی فتح‌الفتوح امام(ره) بود.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی:عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه امام(ره) با بسیج عظمت اسلام را به جهان نشان داد افزود: ملت ایران در رکاب حضرت امام(ره) کمر مقاومت و مبارزه را بست و تا آخر حساب کار را کردیم.
وی با بیان اینکه امام(ره) فرمود با اطمینان می‌گویم اسلام موانع داخل و خارج را یکی یکی پشت سر خواهد گذشت گفت: امام(ره) فرمود تا مبارزه هست ما هستیم و راهبرد را به ما نشان داده است.
کریمی‌قدوسی با ابراز اینکه باید با مشکلات ساخت تا درست شود و امروز مقام معظم رهبری هدف را تعیین و سختی کار مبارزه را هم تبیین کرده است تصریح کرد: مقابله با نفوذ جهاد اکبر است.
وی با بیان اینکه آنها می‌خواهند تسلیم نظام سلطه شویم و از سلطه و کافران اطاعت کنیم گفت: نفوذ یک تهدید بسیار خطرناک است و بیش از آنکه فکر می‌کنیم قدرت دارد.
نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: قدرت نفوذ بود که مالک اشتر را از یک قدمی فتح به عقب برگرداند و اثر اشعث بن قیص عامل اصلی نفوذ بود که پیروزی جنگ صفین را به بزرگترین شکست جبهه حق تبدیل کرد.
وی با بیان اینکه از هنرهای جریان نفوذ است که بدون هزینه از نمادهای جریان حق برای ضربه زدن به جریان حق استفاده می‌کند گفت: نفوذیان معتقدند کشوری مانند ایران انقلابی انجام داده، مظاهر قدرت و اقتداری دارد و تا این مظاهر وجود دارد نمی‌توان بر این نظام پیروز شد و باید این مظاهر اقتدار حذف شود.
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه دشمن می‌خواهد با نفوذ افکار عمومی را مهندسی کرده و مظاهر اقتدار کشور را حذف کند بیان کرد: اولین گام که در شعارهای انتخاباتی بروز پیدا کرد مسئله تحریم‌ها بود و مواضع آقای روحانی بر قدرت هسته‌ای کشور بود.
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با یادآوری اینکه هدفمندی یارانه‌ها موفق اجرا شد و یک دوچرخه هم آتش زده نشد افزود: رئیس جمهور وقت با مردم صحبت کرد و دو ماه پیش‌پرداخت به حساب مردم ریخت بعد بنزین و انرژی گران شد.
وی با بیان اینکه رئیس جمهور امروز می‌گوید من خودم هم خبر نداشتم بنزین گران می‌شود اظهار داشت: فردی که رئیس شورای عالی امنیت ملی است و سال‌ها دبیر این شورا بوده و در دو مجلس رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس بوده ‌چگونه می‌گوید من خبر نداشتم؟
کریمی‌قدوسی با عنوان اینکه 140 تیم تروریستی قبل از این ماجرای آشوبگری و بعد از گران شدن بنزین توسط وزارت اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه ضربه خوردند تصریح کرد: استعفای رئیس جمهور و انحلال مجلس یک توطئه بزرگ دشمن در این آشوبگری بود که عین این اتفاقات در عراق اتفاق افتاده است.
وی با بیان اینکه عده‌ای از نمایندگان مجلس هم استعفای خود را آماده کرده بودند که چهار گام توطئه با بیانات حضرت آقا در درس خارج فقه در نطفه خفه شد گفت: این عظمت کار ولایت فقیه است.
وی با بیان اینکه نقطه دیگر مظهر قدرت نظام مجلس است و روحانی به مجلس گفت من خیالم از شما راحت است گفت: رمز پیروزی نظام پشتیبان ولایت فقیه بودن و همان است که امام(ره) فرمود.
ع
کد مطلب: 409151