تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۰ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۲
 

سردار نقدی: عاملان فتنه ۸۸ ماموریت جدیدی با عنوان فتنه اقتصادی آغاز کردند

Share/Save/Bookmark
سردار نقدی: عاملان فتنه ۸۸ ماموریت جدیدی با عنوان فتنه اقتصادی آغاز کردند
 
معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه ما در گذشته دستان‌مان خالی بود، اما در برابر فتنه‌های دشمنان پیروز شدیم، گفت: به فضل الهی امروز برای مقابله با هر نوع فتنه‌ای آماده‌ایم.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: سردار  «محمدرضا نقدی» معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز در همایش «دانشگاه و فتنه‌های دیروز، امروز، فردا» که در دانشگاه آزاد واحد واحد تهران جنوب برگزار شد، اظهار داشت: «یوم الله» روز تجلی قدرت خداست؛ به این معنا که اعجاز الهی آن‌چنان آشکار می‌شود که هیچ‌کسی نمی‌تواند آن را انکار کند.
وی افزود: روزی که حضرت ابراهیم (ع) از آتش نمرودیان سالم و پیروز بیرون آمد و حضرت موسی (ع) با یک ضربه عصا دریا را شکافت تا امتش به سلامت از نیل عبور کند، این روزها یوم‌الله است.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران با بیان اینکه هر کدام از یوم‌الله‌هایی که بشریت تجربه کرده به اعجاز الهی متکی بوده است، گفت: یوم‌الله‌هایی که انقلاب اسلامی به خود دیده و در ۲۲ بهمن، ۹ دی و ۲۳ تیر تجربه شده، متکی به مردم بوده است؛ یعنی اعجاز الهی در تحقق انقلاب اسلامی همواره توسط مردم و به یاری الهی ثبت شده‌اند.
سردار نقدی خاطرنشان کرد: امام خمینی (ره) شهادت دادند که مردم انقلابی ایران از مردم حجاز در عصر پیامبر (ص) و از مردم کوفه در عصر امیرالمومنین (ع) بالاتر هستند و هرچه گذشت بیشتر صحت این صحبت امام راحل مشخص شد.
وی با بیان اینکه مردم انقلابی ایران در دفاع مقدس ایستادگی شگفت‌انگیزی از خود نشان دادن و بعد از جنگ نیز در برابر توطئه‌های فرهنگی، سیاسی و اقتصادی دشمن ایستادگی کردند، افزود: مردم در ۲۳ تیر ۷۸ در برابر توطئه‌های فرهنگی و در ۹ دی ۸۸ در برابر توطئه‌های سیاسی دشمن ایستادگی کردند.
معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران اضافه کرد: آن‌هایی که در انتخابات ۸۸ به فرد غیر منتخب رای داده بودند و اتفاقاً عددشان هم کم نبود، در ۲۵ خرداد ۸۸ به نشانه اعتراض به میدان آمدند، اما بلافاصله پس از خطبه رهبری در نماز جمعه همه آن‌ها کنار کشیدند و توطئه‌کنندگان این غائله در میدان تنها ماندند.
سردار نقدی با اشاره به حضور خود در راهپیمایی حماسی ۹ دی سال ۸۸ گفت: بنده در ۹ دی ۸۸ معنای جمله «جای سوزن انداختن نیست» را فهمیدم؛ چرا که از چهارراه ولی عصر (عج) نتوانستم حتی چند متر هم به سمت میدان انقلاب حرکت کنم.
وی با اشاره به تحریم‌های ظالمانه و اثرگذاری آن‌ها بر اقتصاد ایران بیان کرد: آمریکایی‌ها در سال ۹۶ و امسال، خیال کردند که الان وقت خوشه‌چینی فتنه اقتصادی است؛ اما باز هم مردم کار نهایی را انجام دادند و مانع از دستیابی آمریکا به اهداف شوم خود شدند.
معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران با بیان اینکه ما در گذشته دستان‌مان خالی بود، اما در برابر فتنه‌های دشمنان پیروز شدیم، تأکید کرد: به فضل الهی امروز برای مقابله با هر نوع فتنه‌ای آماده‌ایم.
سردار نقدی با بیان اینکه وقتی کشوری از زیردریایی تا موشک نقطه‌زن دو هزار کیلومتری را می‌سازد، یعنی از لحاظ علمی و فناوری بسیار بالاست، افزود: قبل از ایران هیچ کشوری موشک بالستیک نقطه‌زن با برد دو هزار کیلومتر و سرعت هشت ماخ نداشت.
وی با بیان اینکه عده‌ای دائماً و به صورت نابجا انتقاد می‌کنند که ما فاقد مدیریت هستیم؛ در حالی چنین صحبتی اصلاً دقیق نیست، گفت: آیا ساخت پروژه ستاره خلیج فارس در شرایط تحریم کار آسانی بود؟ آیا مدیریت این پروژه فوق‌العاده نبود؟
معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران با بیان اینکه مشکل ما کمبود دیدگاه و نگرش خودباوری و اعتماد به نفس ملی است، تأکید کرد: اگر در دولت و مجلس ما افراد خودباوری قرار بگیرند که چشم‌شان به دست بیگانه نباشد، خواهید دید که اقتصاد ایران چگونه دنیا را فتح خواهد کرد.
سردار نقدی با بیان اینکه دشمن در توطئه‌های نظامی، سیاسی، فرهنگی و اقتصادی خود در برابر ملت ایران شکست خورده است و برای همین با حربه عملیات روانی و اغواگری به سراغ فضای مجازی رفته است، تصریح کرد: تا زمانی که مدیریت فضای مجازی را به دست نگیریم، نمی‌توانیم در برابر جنگ مجازی دشمن ایستادگی کنیم.
معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران با بیان اینکه متأسفانه در فضای مجازی استقلال لازم وجود ندارد، گفت: تمام سخت‌افزارهای شبکه ملی اطلاعات در کشور ما وجود دارد و در زمینه نرم‌افزارها هم باید با بکارگیری استعدادهای داخل کشور، هرچه سریع‌تر شبکه ملی اطلاعات را راه‌اندازی کنیم.


م
کد مطلب: 409884
مرجع : دفاع پرس