تاریخ انتشار : شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۸
 

خدمتی دیگر از سپاه در مناطق محروم / افتتاح ۱۴۰۰ پروژه عمرانی قرارگاه قدس سپاه در سیستان و بلوچستان

Share/Save/Bookmark
خدمتی دیگر از سپاه در مناطق محروم / افتتاح ۱۴۰۰ پروژه عمرانی قرارگاه قدس سپاه در سیستان و بلوچستان
 
یک هزار و ۴۰۸ پروژه عمرانی عرصه محرومیت‌زدایی قرارگاه قدس جنوب شرق نیروی زمینی سپاه پاسداران از طریق ویدئو کنفرانس در شهرستان‌های مختلف استان سیستان و بلوچستان افتتاح شد.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: پیش از ظهر امروز یک هزار و 408 پروژه عمرانی عرصه محرومیت‌زدایی قرارگاه قدس جنوب شرق نیروی زمینی سپاه به طور همزمان از طریق ویدئو کنفرانس در شهرستان‌های مختلف استان سیستان و بلوچستان افتتاح شد.
همچنین در این مراسم که با حضور مسئولان ارشد استان سیستان و بلوچستان برگزار شدف توزیع 580 سری جهیزیه میان زوج‌های جوان کم‌بضاعت و توزیع 3000 سری لوازم خانگی میان محرومان کلید خورد و مستندهای ساخته شده در زمینه اقدامات قرارگاه قدس نیروی زمینی در استان سیستان و بلوچستان رونمایی شدند.

معاون محرومیت‌زدایی قرارگاه قدس جنوب‌ شرق نیروی زمینی سپاه پاسداران در این مراسم با اشاره به اینکه این قرارگاه علاوه بر اقدامات امنیتی با هدف کمک به دولت در راستای کاهش محرومیت در حوزه‌های توسعه شاخص‌های اشتغال، احداث مسکن، بهداشت درمان، آموزشی، فرهنگی و ... فعال است، اظهار داشت: این قرارگاه در 10 سال اخیر 17 هزار و 977 پروژه در جنوب شرق اجرا کرده که دو هزار و 366 مورد آن پروژه عمرانی در پنج سال نخست فعالیت قرارگاه اجرا شده و مابقی درپنج5 سال دوم که افزایش هشت برابری تعداد پروژه را داشته‌ایم.
شهرام اسکندری با اشاره به اینکه بیش از 207 میلیارد تومان اعتبار تاکنون برای پروژه‌های عرصه‌های خدمت‌رسانی قرارگاه قدس جنوب‌ شرق نیروی زمینی سپاه پاسداران هزینه شده، افزود: تلاش داریم تا هرجا نیاز باشد در کنار مردم باشیم و با همیاری خود آنها مشکلات را یکی پساز دیگری حل کنیم.
در پایان این مراسم از بانک انصار استان سیستان و بلوچستان به جهت همکاری با قرارگاه قدس در راستای اجرای ماموریت مردم‌یاری و محرومیت‌زدایی و به ویژه فعالیت در زمینه خدمت‌رسانی به مردم در سیل اخیر منطقه بلوچستان تجلیل به عمل آمد.

م
کد مطلب: 410649
مرجع : تسنیم