تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۳
 

ترکان: ردصلاحیت علی مطهری کفران نعمت است!

Share/Save/Bookmark
ترکان: ردصلاحیت علی مطهری کفران نعمت است!
 
برخي از اوقات کفران نعمت‌هايي صورت مي‌گيرد که موجب بروز چنين اتفاقاتي مي‌شود. وقتي افرادي چون علي مطهري رد شوند و افرادي که شرحشان رفت، وارد مجلس شوند، مسلما نبايد انتظار کارکرد مثبت و درست از مجلس آينده داشته باشيم.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: اکبر ترکان، مشاور سابق رئیس جمهور و صاحب تئوری «آبگوشت بزباش» به تازگی در واکنش به ردصلاحیت علی مطهری، از چهره های برجسته حاشیه سازی در مجلس دهم گفته که این کار کفران نعمت است!

ترکان گفته است: «اين بساطي که عده‌اي از کانديداها در تبليغات انتخاباتي خود به راه انداخته‌اند از هم اکنون نشان مي‌دهند که از معيارهاي مورد نظر انقلاب به دور است. اميدواريم در مجلس بعدي چنين افرادي راي نياورند و انتخاب نشوند. اينهايي که با طبل وتنبک و تشريفات راه انداختن به استقبال انتخابات مي‌روند چه آورده‌اي براي خانه ملت و مردم خواهند داشت؟ علت به‌وجود آمدن چنيني شرايطي نيز بدين دليل است که برخي از اوقات کفران نعمت‌هايي صورت مي‌گيرد که موجب بروز چنين اتفاقاتي مي‌شود. وقتي افرادي چون آقاي علي مطهري رد شوند و افرادي که شرحشان رفت، وارد انتخابات و مجلس شوند، مسلما نبايد انتظار کارکرد مثبت و درست از مجلس آينده داشته باشيم. ما از داشتن برخي نمايندگان خوب ناشکري مي‌کنيم و نتيجه آن اين است که عده‌اي مي‌خواهند با دايره، تنبک و کباب وارد مجلس شوند».

باید به آقای ترکان گفت که اتفاقا کفران نعمت وقتی است که شورای نگهبان بخواهد افرادی نظیر مطهری، محمود صادقی، الیاس حضرتی و.. را تائید صلاحیت کند. و البته بالاتر از این موضوع آن است که افرادی که توانسته اند بر صندلی‌های خدمت تکیه بزنند فرصت پیش امده را صرف حاشیه سازی کرده و با کفران نعمت، روزهای خدمت را سپری کرده و حتی با برخی اعمال و رفتارشان اسباب خوشحالی ضدانقلاب را هم فراهم کنند.


م
کد مطلب: 410739
مرجع : جهان