تاریخ انتشار : شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۳۸
 

روایت تلویزیونی از ۴۱ سال رهبری انقلاب/ "عصر جدید" با تماشاگر شد

Share/Save/Bookmark
روایت تلویزیونی از ۴۱ سال رهبری انقلاب/ "عصر جدید" با تماشاگر شد
 
"بنیانگذار" روایتی از ۴۱ سال رهبری انقلاب اسلامی، از یکشنبه شب روی آنتن شبکه یک سیما می‌رود و "عصر جدید" هم از امشب فصل دوم مقدماتی را با حضور تماشاگران پخش می‌کند.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: "عصر جدید" از امشب با حضور تماشاگران به آنتن تلویزیون می‌رسد،  ترورهای هوشمند در برنامه "سرچشمه" بررسی می‌شوند  و "بنیانگذار" با روایتی از 41 سال رهبری انقلاب اسلامی از فردا شب پخش خودش را آغاز می‌کند. جزئیات این خبرها را در ادامه بخوانید:
"عصرجدید" با حضور تماشاگران روی آنتن می‌رود
قسمت یازدهم و دوازدهم «عصر جدید» شنبه و یکشنبه 10 و 11 خرداد ساعت 22:30 بعد از 4 ماه با حضور تماشاگر پخش می‌شود. در هر قسمت از برنامه 7 شرکت کننده با استعدادهای مختلف با یکدیگر به رقابت می‌پردازند. همچنین امشب در قسمت یازدهم 11 خرداد زنگ طلایی توسط رویا نونهالی به صدا درخواهد آمد. مسابقه استعدادیابی «عصر جدید» شنبه‌ها و یکشنبه‌های هر هفته ساعت 22:30 از شبکه سه سیما پخش می‌شود.
بررسی ترورهای هوشمند در برنامه "سرچشمه"
برنامه تاریخی "سرچشمه"،  این هفته شنبه 10 خرداد ماه  به بررسی "تاریخچه ترورهای هدفمند آمریکا و اسرائیل" پرداخته است.  اسرائیل و آمریکا چندین دهه است دست به ترور علنی شخصیت‌های جبهه مقاومت در کشورهای مختلف می‌زنند و رسما این اقدامات را بر عهده می‌گیرند. از شیخ احمد یاسین در فلسطین تا فتحی شقاقی در جزیره مالت، دانشمندان هسته‌ای ایران در تهران و خالد مشعل در اردن.
"یعقوب توکلی" استاد دانشگاه و کارشناس مطالعات منطقه، در این قسمت از برنامه سرچشمه درباره تاریخچه اقدامات تروریستی آمریکا و اسرائیل که به "ترورهای هوشمند" معروف است ، سخن خواهد گفت.
 برنامه "سرچشمه"،‌   کاری از گروه تلویزیونی بسیج صدا و سیما است که موضوعات مختلف تاریخ انقلاب را با حضور شاهدان عینی و کارشناسان آن موضوع بررسی و برای اولین بار فیلم‌های کمتر دیده شده ی تاریخ انقلاب را منتشر می‌کند.
"سرچشمه"  شنبه شب ساعت 19 از شبکه پنج سیما پخش خواهد شد.

"بنیانگذار" در قاب یک
"بنیانگذار" روایتی از 41 سال رهبری انقلاب اسلامی، از یکشنبه شب 11 خرداد ماه روی آنتن شبکه یک سیما می‌رود.  برنامه گفت‌وگو محور،  "بنیانگذار" که برای ایام سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) تهیه شده است،  روایتی متفاوت از زبان شخصیت های طراز اول کشور درباره 41سال رهبری انقلاب و نظام اسلامی است.
این برنامه از یکشنبه 11خرداد هر شب ساعت 23:15 از شبکه یک سیما پخش می شود.  این برنامه به تهیه کنندگی ایوب جمشیدی، اجرا، سردبیری و نویسندگی محمد حسین رنجبران و مشاوره محتوایی  موسی حقانی تولید شده است.
"بنیانگذار" در چهار قسمت اول با آیت الله محمد یزدی، آیت الله سید محمد سجادی، آیت‌الله مقتدایی و آیت الله رییسی درباره رهبری انقلاب و نظام اسلامی به گفت‌وگو نشسته است. 

م
کد مطلب: 412969