تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۲۳
 
گستاخی بی‌شرمانه قاتلان جورج فلویدها؛

جو بایدن: اعدام نوید افکاری بی رحمانه است!/ هیچ کشوری نباید معترضان را دستگیر یا اعدام کند!/ پامپئو: اعدام نوید افکاری یک عمل ظالمانه است!

Share/Save/Bookmark
جو بایدن: اعدام نوید افکاری بی رحمانه است!/ هیچ کشوری نباید معترضان را دستگیر یا اعدام کند!/ پامپئو: اعدام نوید افکاری یک عمل ظالمانه است!
 
مایک پامپئو، وزیر خارجه آمریکا و «جو بایدن» نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری این کشور با دخالتی آشکار و گستاخی تمام عیار به اجرای حکم نوید افکاری اعتراض کردند.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: صبح روز گذشته حکم قصاص نوید افکاری، قاتل کارمند سازمان آب شیراز که سابقه شرارت‌های دیگری هم داشت، اجرا شد. در روزهای منتهی به اجرای حکم نوید افکاری، رسانه های ضدانقلاب تمام تلاش خود را برای سیاسی نمودن این پرونده و فشار بر جمهوری اسلامی به کار بستند که بار دیگر ناکام ماندند. بعد از انتشار خبر اجرای حکم قصاص هم موج جدیدی در فضای مجازی توسط رسانه های بیگانه به راه افتاد.

در همین راستا، مایک پامپئو، وزیر خارجه آمریکا و «جو بایدن» نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری این کشور با گستاخی تمام عیار و دخالتی آشکار در امور داخلی ایران به اجرای حکم نوید افکاری اعتراض کردند.

پامپئو وزیر خارجه آمریکا روز شنبه گفت: «اعدام نوید افکاری به دست رژیم ایران یک عمل وحشیانه و ظالمانه است. ما آن را شدیدا محکوم می کنیم. این تعرضی خشم آور به حیثیت انسانی حتی با استانداردهای این رژیم است. صدای مردم ایران خاموش نخواهد شد».

همچنین، جو بایدن نامزد حزب دموکرات در انتخابات آمریکا هم نوشت: «اعدام بی رحمانه نوید افکاری بی معنی و تکان دهنده است. هیچ کشوری نباید معترضان یا فعالان مسالمت جو را دستگیر، شکنجه، یا اعدام کند. ایران باید سایر زندانیان سیاسی از جمله نسرین ستوده و آمریکایی هایی که غیرعادلانه دستگیر شده اند را آزاد کند».

اینها در حالی است که تصاویر کشتار وحشیانه سیاه پوستانی نظیر جورج فلوید توسط پلیس آمریکا منتشر شده و هر چند روز یک بار هم فیلم جدیدی از جنایت نیروهای امنیتی امریکا علیه مردم این کشور پخش می شود؛ جالب تر آنکه مسئولان این کشور از این کشتارها به طور رسمی حمایت می کنند و برای فرد شروری که انسان بی گناه و پدر یک خانواده را به طور وحشیانه‌ای با ضربات چاقو به قتل رسانده بود، دلسوزی می کنند.

این اظهارات بایدن را باید کسانی که از هم اکنون در تهران برای او ستاد انتخاباتی زدند به دقت بخوانند و متوجه باشند که در خباثت مقامات آمریکایی علیه جمهوری اسلامی ایران هیچ گونه تفاوتی وجود ندارد؛ البته که بعید است روحیه کدخداپرستی باعث پی بردن به این حقایق شود.ح
کد مطلب: 415111
مرجع : سايت خبری جهان