تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۵۰
 
برگ دیگری از اقدامات غرب‌گرایانه ولیعهد سعودی رو شد؛

کسب اجازه تولید محتواهای جنسی در عربستان در ازای سانسور انتقادات از بن سلمان

Share/Save/Bookmark
کسب اجازه تولید محتواهای جنسی در عربستان در ازای سانسور انتقادات از بن سلمان
 
مدیر اجرایی نتفلیکس در گفتگو با سی‌ان‌ان بخش دیگری از اقدامات مخفیانه محمد بن سلمان را افشا کرد.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: به نقل از سی ان ان، مدیر اجرایی نتفلیکس در گفتگو با این شبکه گفت شرکت تحت نظر وی در ازای حذف بخشی انتقادی از محمد بن سلمان، ولیعهد سعودی امکان یافته است محتوا‌هایی مانند آموزش‌های جنسی را در عربستان تولید و عرضه کند.
این مدیر اجرایی درباره تصمیم گیری این شرکت برای خارج کردن یکی از بخش‌های تولیدی خود از عربستان سعودی با نام «پاترویت اکت» به دلیل مسائل حقوق بشری و سانسور در انتقاد از محمد بن سلمان گفت: واقعیت این است که تصمیمی دشوار داشتیم و در نهایت موفق شدیم که عرضه این بخش را در یوتیوب ادامه دهیم. به این ترتیب توانستیم دیگر فعالیت‌های خود از جمله آموزش‌های جنسی در عربستان سعودی را ادامه بدهیم. مصالحه‌ای مشکل آفرین بود که البته چندان هم برای ما آسان نبود، ولی در نهایت باید بگویم که حرکتی که انجام دادیم حرکت خوبی بود.
نتفلیکس یک شرکت آمریکایی رسانه‌ای است که به پخش آنلاین در سطح جهانی و تولید محصولات نمایشی مانند فیلم سینمایی و مجموعه‌های تلویزیونی می‌پردازد.
محمد بن سلمان از زمان رسیدن به سمت ولیعهدی با برقراری رابطه‌ای صمیمانه با مقامات آمریکایی سعی در تغییر سبک زندگی مردم عربستان و پیروی آنان از غرب را دارد.ح
کد مطلب: 415132
مرجع : سايت خبری باشگاه خبرنگاران جوان