تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۱
۱۱
 

کوچ ۲ مدیر وزارت ارشاد به اروپا و جابه‌جایی‌های قریب‌الوقوع

Share/Save/Bookmark
کوچ ۲ مدیر وزارت ارشاد به اروپا و جابه‌جایی‌های قریب‌الوقوع
 
در آینده نزدیک، تغییراتی در ترکیب مدیران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اتفاق می‌افتد. این تغییرات در ماه‌های آتی انجام می‌شود و انتظامی و احمدی راهی اروپا می‌شوند.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: در آینده نزدیک شاهد تغییراتی در ترکیب مدیران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خواهیم بود. از این رو تغییراتی تا پایانی آبان ماه اعمال می‌شود.

شنیده‌ها حاکی از آن است محمدمهدی احمدی که از شهریور ۹۶ با حکم سیدعباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی منصوب شده بود با گرفتن حکم رایزنی جمهوری اسلامی به اسپانیا خواهد رفت و گزینه دیگری که جایگزین «مهرداد آگاهی» در رایزنی فرهنگی کشورمان در اتریش خواهد شد، «حسین انتظامی» رئیس سازمان سینمایی است.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در ۱۵ اردیبهشت ماه سال گذشته در حکمی، حسین انتظامی را که پیش از این سرپرستی سازمان سینمایی، سمعی و بصری را عهده‌دار بود به عنوان معاون وزیر و رییس این سازمان منصوب کرده بود و حالا قرار است او به وین برود.

ناگفته نماند که انتظامی در یک گفت‌وگوی تصویری اعلام کرده که تا بهار آینده در تهران به سر خواهد برد. اما عزیمتش به وین و پذیرفتن مسؤولیت رایزنی فرهنگی کشورمان در اتریش را رد نکرده است.

با اعزام احمدی به اسپانیا و فعالیت او در رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در مادرید، «مهدی محمدی» جای او را در مدیرکلی حوزه وزارتی خواهد گرفت.

م
کد مطلب: 415419
مرجع : فارس
 
صادق
United Kingdom
۱۳۹۹-۰۷-۲۲ ۱۹:۴۷:۵۶
دلیل این قبیل اعزام ها سوء مدیریت رییس سازمان فرهنگ و ارتباطات است
سازمان حیاط خلوت اقایان شده است
 
محمد مهدی
United Kingdom
۱۳۹۹-۰۷-۲۲ ۱۹:۵۲:۵۸
ریشه تمام این مشکلات رییس سازمان فرهنگ و ارتباطات است
 
ابراهیم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۹-۰۷-۲۲ ۲۰:۰۰:۴۱
رییس سازمان فرهنگ که متولی رایزنی های فرهنگی می باشد استاد معامله با پست های دولتی و تثبیت جایگاه خود می باشد. این دو انتصاب فقط گوشه ای از این معاملات فراگیر ایشان می باشد. بسیاری از رایزنی های مهم را بدون کارشناسی در سکوت کامل مراکز نظارتی به کارکنان سایر ادارات هدیه نموده است.
 
رضا
United Kingdom
۱۳۹۹-۰۷-۲۲ ۲۰:۰۴:۱۷
مگر دولت تدبیر و امید پاسخگوست که رییس این سازمان که در سو استفاده و بی تدبیری فرو رفته پاسخگو باشد. بی دلیل نبوده که مدت ریاست سازمان ۳ سال تعیین شده بود. وقتی در نهایت عملکرد ضعیف این تیم بی کفایت این مدت به ۹ سال ارتقا یافته، بدیهی است ریس و عوامل خود شیفته اش دچار توهم شوند. نبود نظارت مداوم موجب خروج از مسیر حق شده و آرام آرام فساد گسترده حاکم می شود.
 
مظلوم
United Kingdom
۱۳۹۹-۰۷-۲۲ ۲۰:۰۵:۵۲
مسولین محترم سایت
قسمتون میدم به خون شهدا فریاد و دل نوشته کارکنان مظلوم سازمان فرهنگ و ارتباطات رو انعکاس بدید. دستمون از همه جا کوتاه شده، نگذارید این یه ذره باور و اعتقادشون تاراج بشه.
 
ابوذر
United Kingdom
۱۳۹۹-۰۷-۲۲ ۲۰:۰۹:۵۰
این انتصابات حاصل عملکرد مبهم سازمان فرهنگ می باشد. عجیب اینکه با این نوع مدیریت ریس سازمان فرهنگ به مدت ۹ سال ابقا می شود؟! ای کاش مدیران بالا دستی با دلسوزی این موارد را رصد نمایند.
 
امیر مسعود
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۹-۰۷-۲۲ ۲۰:۱۶:۳۹
ماموریت خارج از کشور در سازمان ما شده فقط سهم خواص و بیگاری سهم ما. اگر تو تیم مسئولین باشی دستخوش داری وگرنه به حقوق بخور و نمیر قانع باش.
حق مسکن‌حذف
بهره وری حذف
اضافه کار تعدیل شده به غیر از مدیران
پاداش و حق بنزین و موبایل و ... فقط مدیران
بدترین دوره که رکود و نخوت سازمان رو فرا گرفته دوره ریاست آقای ابراهیمی است..مدیرانی نالایق و و همه دارای تخلف
که اکثر آنان در دوره‌های قبلی حتی محکوم هم شده‌اند.
مدیران بلزنشسته
مدیر کل توسعه منابع انسانی و مدیر کل امور مالی دارای فساد اخلاقی هستند و حتی از سوی نهادهای نظارتی بعد سازمان تکلیف شد که آنها را کنار بگذارند ولی مدیر بازنشسته ای نشویم و را با وساطت حل کرد.
هم اندیشی جان تو رو به خون شهدا تو رو به خانوم فاطمه زهرا (س) نظر مرا منتشر کن تا فردا قضائیه وارد کارزار سازمان بشه.
بخدا بیچاره شدیم. به مسئولیت انسانی و ملی خودتون عمل کنید .
 
جعفر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۹-۰۷-۲۲ ۲۰:۱۶:۴۵
بودجه سازمان که طبق قانون از محل مصوب شده باید برای رفاهیات و هزینه های درمانی کارکنان هزینه شود متاسفانه توسط مسول اداره مربوطه برای هزینه های غیر قانونی و حتی پرداخت حقوق ماهیانه بازنشسته هایی که بصورت غیر قانونی در اداره کل منابع انسانی مشغول بکار هستند پرداخت می شود. و حتی اسناد هزینه و صورت پرداخت ها به اداره کل امور مالی ارسال نمی شود. نتیجه این سهل انگاری فاحش و عمدی در دستور کار قرار گرفتن اعزام به خارج از کشور مدیر کل امور مالی با انبوهی از تخلفات متنوع و اعزام رییس اداره مربوطه به خارج از کشور است.
اگر رییس سازمان از این تخلفات اطلاع داشته یا نداشته باشد، در هر دو صورت یا مقصر است یا قصور دارد.
 
فتاح
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۹-۰۷-۲۲ ۲۰:۴۴:۵۸
در این دوره هر چه برای کارمندان نجیب سخت گذشت، خادمان رییس مزد خوش خدمتی خود را به موقع و بدون درنگ دریافت کردند. عزیزی که به تازگی از ماموریت بازگشته به محض ورود رییس اداره می شود. این روحیه رییس بزرگ که قبل از خشک شدن عرق کارگر مزد ایشان را می دهد جالبه. اما پاداش ۶ ماهه که از ابتدای سازمان پرداخت می شده چندان اهمیتی ندارد.
 
علوی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۹-۰۷-۲۲ ۲۱:۵۳:۵۷
نبود نظارت همیشه سم مهلک برای هر مجموعه ای است. ممکن است در ابتدا به کام رییس و خادمانش مطلوب و خوشایند باشد اما در ادامه موجب هلاکت ایشان خواهد شد. عجیب آنکه مسول مهم ترین واحد نظارتی سازمان مامور دستگاه نظارتی دیگریست و جای تاسف دارد که خون شهدا را نادیده گرفته و مطیع بی چون و چرای این تیم ناکارآمد و فرصت طلب شده است.
تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل
 
آقا پور
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۹-۰۷-۲۳ ۱۶:۵۶:۵۳
مدیران متخلف به تکاپو افتادن
در امور مالی سازمان با عجله اسناد رو دارن از دیروز دستکاری میکنن