تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۱۸
 

ترامپ: بولتون یکی از احمق‌ترین افراد دولتم بود!

Share/Save/Bookmark
رئیس جمهور آمریکا در پیامی در توییتر مشاور امنیت ملی سابق خود را از فردی احمق و عبوس توصیف کرد که مدام به دنبال جنگ بود.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا در پیامی در توییتر «جان بولتون» مشاور امنیت ملی سابق خود را مورد انتقاد قرار داد.

وی در این پیام توییتری نوشت: «جان بولتون یکی از احمقترین افراد در دولت بود که من لذت کار کردن با او را داشتم! فردی عبوس، کُند و ساکت بود.»

ترامپ اضافه کرد: «وی (بولتون) هیچ چیزی به امنیت ملی به جز "هی.. بیاید بجنگید!" اضافه نکرد. وی همچنین به طور غیر قانونی اطلاعات طبقه بندی‌شده زیادی را منتشر کرد. یک احمق واقعی!»

ترامپ در حالی این پیام توییتری را منتشر می‌کند که مشاور امنیت ملی سابق کاخ سفید اخیرا در یادداشتی از مماشات حزب جمهوری‌خواه درباره ادعاهای اخیر ترامپ در خصوص تقلب در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا انتقاد کرد.

بولتون همچنین در مصاحبه دیگری گفته بود: «فکر می‌کنم اظهارات چند ساعت قبل رئیس جمهور ترامپ که گفت پیروز انتخابات است و چگونه قرار است آن را از وی بدزدند، یکی از غیرمسئولانه‌ترین حرف‌هایی بود که یک رئیس جمهور ایالات متحده تا کنون گفته است».


م
کد مطلب: 416079