تاریخ انتشار : شنبه ۱ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۳۶
۳
 

"ملک زاده" مجری و حامی بزرگ "کاهش جمعیت ایران!"

Share/Save/Bookmark
 
یکی از بانیان پیگیری جدی کاهش جمعیت کشور و تحدید نسل ایرانیان در دهه ۶۰ جناب آقای "رضا ملک‌زاده" معاون مستعفی تحقیقات وزارت بهداشت و وزیر وقت بهداشت دولت هاشمی بوده است!
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی:  امروز کشورمان با یکی از بزرگترین بحرانهای خود در حوزه جمعیتی مواجه است.

بحران امروز کاهش جمعیت کشور به دلیل تحمیل سیاستهای غلط جمعیتی و پیگیری سیاست "تحدید نسل" توسط مسئولان ارشد کشور از اواخر دهه 60 و برآورد غلط وزرای بهداشت و معاونان این وزارتخانه بوده است.

میزان رشد سالانه جمعیت کشور طبق آخرین سرشماری در سال 1395 به حدود 1.24 درصد رسید به گونه ای که رقم مذکور حاصل یک روند بلندمدت کاهشی در دهه‌های اخیر بوده و طبق آخرین آمار سال 1398، میزان رشد طبیعی جمعیت به رقم 0.89 درصد رسیده به گونه ای که ایران طی 30 سال آینده با این روند جمعیتی، به یکی از پیرترین کشورهای دنیا تبدیل خواهد شد!

اما یکی از بانیان پیگیری جدی کاهش جمعیت کشور  و تحدید نسل ایرانیان در دهه 60 جناب آقای "رضا ملک‌زاده" معاون مستعفی تحقیقات وزارت بهداشت و وزیر وقت بهداشت دولت هاشمی بوده است!

دفاع همه جانبه و شبانه روزی ملک زاده از سیاستهای تجویزی سازمان جهانی بهداشت در کاهش جمعیت ایران و اختصاص بودجه کلان برای پیگیری و اجرای سیاستهای تحدید نسل در اواخر دهه60، بحران جمعیتی امروز کشورمان را رقم زده تا ایران برای سالهای آتی با یکی از جدیترین و بزرگترین بحرانهای خود در یک صد سال اخیر دست و پنجه نرم کند!
ش
کد مطلب: 416199
مرجع : تسنیم
 
Romania
۱۳۹۹-۰۹-۰۱ ۲۱:۰۱:۴۷
البته دولت هاشمی همان دولتی بود که شماها با شعار مخالف هاشمی مخالف رهبر است مخالف رهبری دشمن پیغمبر است کاری کرده بودید که کسی جرات انتقاد جزیی را هم نداشت و این صحبتهای امروز صرفا تف سر بالاست
 
مهدی
Romania
۱۳۹۹-۰۹-۰۱ ۲۱:۲۴:۰۴
چرا بعده استعفا همه چی یادتون افتاده؟؟
 
عباسی
Romania
۱۳۹۹-۰۹-۰۱ ۲۲:۱۶:۱۷
خداوند از این ملک زاده نگذرد جمعیت کشور را نابود کرد الان پیری کشور را فرا گرفته تبلیغ میکردن فرزند کمتر زدندگی بهتر .استغفرالله خدا شده بودن روزی انسانها اگر دست اینها بود قطع میکردن نفوذ پدر کشور را درآورده قوه قضائیه باید این آقا را محاکمه کند