تاریخ انتشار : شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۰۶
 

توطئه‌ها علیه حشدالشعبی ادامه دارد

Share/Save/Bookmark
رئیس سازمان حشد الشعبی ضمن تاکید بر اینکه رزمندگان این سازمان، مدافع ملت عراق و مطالبات برحق آنها می‌مانند، درباره ادامه توطئه‌ها برای تخریب چهره این سازمان هشدار داد.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی:رئیس سازمان الحشد الشعبی عراق روز شنبه درباره توطئه‌ها برای تخریب چهره این سازمان هشدار داد.
«فالح الفیاض» طی نطقی در مراسم سالروز شهادت یک عکاس اداره رسانه سازمان الحشد الشعبی، نیروهای مبارز این سازمان را «نگهبانان ملت عراق و وفاداران به آنها» توصیف کرد و گفت: «احمد المهنه عکاس الحشد الشعبی هم در حال پوشش مطالبات مشروع ملت عراق در میادین اعتراضات به شهادت رسید.»
وی افزود: «برخی می‌خواهند که الحشد الشعبی را مخالف معترضان نشان دهند؛ اما این خیالی باطل است، زیرا الحشد الشعبی مدافع واقعی ملت عراق و بیان کننده واقعی خواسته‌های آنها خواهد بود».
الفیاض تاکید کرد: «الحشد الشعبی برخاسته از ملت عراق است و برای همیشه وفادار به ملت عراق و صاحبان خواسته‌های برحق آنها خواهد ماند. الحشد الشعبی ابزار سرکوبگری یا ابزاری در دست یک ظالم یا فاسد نیست؛ بلکه ابزار گسترش آرامش و ثبات در کشور است.»
رئیس سازمان الحشد الشعبی با هشدار درباره توطئه‌ها برای تخریب چهره این سازمان افزود: «رزمندگان الحشد الشعبی نگهبانان ملت عراق هستند و وفادار آنها باقی خواهند ماند و با کسانی که می‌خواهند کشور را سرنگون کنند، مبارزه خواهند کرد.»
وی جوانان را سلاح و رکن اصلی سازمان الحشد الشعبی دانست و گفت: «برگزاری نشست‌ها و کنفرانس‌ها توسط اداره رسانه الحشد الشعبی می‌تواند جوانان را درباره اهداف و خط مشی الحشد الشعبی روشن‌تر کند.»
کد مطلب: 417519