تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳ دی ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۰۵
 

ورود جدی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) برای محرومیت‌زدایی/ اجرای پروژه‌های مهم در حوزه‌های نفت، گاز و پتروشیمی‌

Share/Save/Bookmark
ورود جدی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) برای محرومیت‌زدایی/ اجرای پروژه‌های مهم در حوزه‌های نفت، گاز و پتروشیمی‌
 
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) گفت: ان‌شاءالله تا پایان دولت حدود ۳۷ پروژه مهم و تأثیرگذار در حوزه‌های نفت، گاز و پتروشیمی، صنایع، معادن، راه و شهرسازی، و مترو تکمیل و تحویل می‌شود.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی:سردار سعید محمد در جمع خبرنگاران در بوشهر با بیان اینکه "قرارگاه خاتم‌الانبیا(ص) دارای توانمندی‌ها و تخصص‌های گوناگونی است" اظهار داشت: قرارگاه در اجرای پروژه‌های مختلف اقتصادی، صنعتی، عمرانی، تولیدی، محرومیت‌زدایی و دیگر بخش‌ها دارای ظرفیت‌ و توانمندی است.
وی با بیان اینکه "از ابتدای امسال از سوی این قرارگاه تقریباً هر هفته یک پروژه بزرگ و اثرگذار ملی اتمام و تحویل شده است" گفت: برنامه‌ای هم با دولت به جمع‌بندی رسیدیم و ان‌شاءالله تا پایان دولت حدود 37 پروژه مهم و تأثیرگذار تکمیل و تحویل می‌شود.
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) بیان کرد: در همه حوزه‌های نفت، گاز و پتروشیمی، صنایع، معادن، راه و شهرسازی، و مترو پروژه‌های مختلفی در حال اجرا است که تا پایان دولت تکمیل و تحویل می‌شود.

سردار محمد یکی از وظایف اصلی قرارگاه خاتم‌الانبیاء(ص) را محرومیت‌زدایی دانست و خاطرنشان کرد: کنار پروژه‌های عمرانی و تولیدی که انجام می‌شود در قالب رسیدگی به توسعه پایدار خدمت‌رسانی به محرومان و قشرهای مختلف مردم مورد توجه است که به‌جد همکاران در این حوزه فعال هستند.
 

م
 
کد مطلب: 418416
مرجع : تسنیم