تاریخ انتشار : يکشنبه ۷ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۳۷
 
مهمان جلسه «غیررسمی» رهبر معظم انقلاب:

انتظار این برخورد مشفقانه و دوستانه را از رهبر معظم انقلاب نداشتم/ خداوکیلی برخورد باقی مسئولان مثل ایشان نیست

Share/Save/Bookmark
 
این شکل دیدارها بیشترین نتیجه‌اش همان دلگرمی است که به دیدار شوندگان می‌دهد و گمان می‌کنم همه حاضرین در این دیدارها به هر حال به دلگرمی می‌رسند اگر خیلی هم دلگرم نشوند ولی احساس دلگرمی می کنند.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: اخیرا مستندی با عنوان «غیررسمی» از صدا و سیما پخش شد. این مستند روایتی از دیدارهای غیررسمی و صمیمانه رهبر معظم انقلاب با فعالان فرهنگی، هنری و علمی کشور است. یکی از افراد حاضر در این جلسه بهروز رضوی نویسنده و گوینده با سابقه رادیو بود که در بین تصاویر پخش شده از این دیدار، تصویر اهدای انگشتر از طرف رهبر انقلاب به ایشان بسیار مورد توجه قرار گرفت.
 
رضوی  درباره دیدار خود با رهبر انقلاب اظهار داشت: انتظار این برخود مشفقانه و دوستانه را از رهبر انقلاب نداشتم و فکر می کردم جلسه خیلی رسمی تر از این ها باشد ولی خوشبختانه همانطور که از رسانه‌ها پخش شد این دیدار غیر رسمی و فضای جلسه هم خیلی خوب بود و البته این تصاویری که پخش شد مربوط به دیدارهای مختلف بود و فقط برای یک جلسه نبود.
 
وی در پاسخ به سوالی پیرامون اثربخشی این جلسه در حوزه کاری شان نیز گفت: بعد از این دیدار گشایش هایی اتفاق افتاد و خیلی از نقطه نظراتی که داشتیم و عنوان کردیم رفته رفته اثرات آن را دیدیم. در خود رادیو هم اثرات آن را شاهد بودیم. میل ایشان این بود که به امور بچه های رادیو و تلویزیون رسیدگی شود البته به تمام و کمال انجام نشد.
 
رضوی درباره واکنش رهبر انقلاب به گلایه و انتقادات حضار در این جلسه خاطرنشان کرد: برخورد ایشان بسیار خوب بود و به هیچ وجه ایشان از انتقادات ناراحت نمی‌شدند و اصلا فکر نمی‌کردیم که آنقدر با ایشان خودمانی شویم. ایشان حدود ده انگشتر دست من کردند تا یکی از آن ها به دست من خورد.
 
این گوینده باسابقه رادیو درباره نتایج و تاثیرات این دیدارهای صمیمی با شخص اول مملکت خاطرنشان کرد: این شکل دیدارها بیشترین نتیجه‌اش همان دلگرمی است که به دیدار شوندگان می‌دهد و گمان می‌کنم همه حاضرین در این دیدارها به هر حال به دلگرمی می‌رسند اگر خیلی هم دلگرم نشوند ولی احساس دلگرمی می کنند.
 
رضوی در پایان در پاسخ به این سوال که آیا واکنش سایر مسئولان هم نسبت به انتقادات مانند رهبری است، تصریح کرد: نه خدا وکیلی!
ش
کد مطلب: 418520
مرجع : جهان نیوز