تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۷
 

اولین عرضه زندگینامه خودنوشت حاج قاسم در تعداد محدود

Share/Save/Bookmark
 
آغاز فروش چاپ اول کتاب «از چیزی نمی‌ترسیدم» روز چهارشنبه در فروشگاه آستان قدس رضوی (به‌نشر) خیابان انقلاب اسلامی صورت می‌گیرد.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: با تکمیل مراحل آماده‌سازی و چاپ کتاب «از چیزی نمی‌ترسیدم» روز چهارشنبه ۲۴ دی ماه تعداد ۵۰۰ نسخه از این کتاب به صورت محدود (پیش از عرضه‌ سراسری) در فروشگاه به‌نشر خیابان انقلاب اسلامی به فروش می‌رسد.فروش ویژه این کتاب برای آن دسته از مخاطبان که علاقه دارند پیش از دیگران کتاب زندگینامه‌ خودنوشت مرد میدان های جهاد، حاج قاسم سلیمانی را تهیه و مطالعه کنند، صورت می‌گیرد.

این طرح از ساعت ۱۵ تا ۱۷ روز چهارشنبه در فروشگاه انتشارات آستان قدس رضوی (به‌نشر) واقع در خیابان انقلاب اسلامی، روبروی در اصلی دانشگاه تهران پلاک ۱۲۴۴ انجام می‌شود و طی این دو ساعت این فروشگاه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی اقدام به عرضه‌ این کتاب می‌کند.کتاب «از چیزی نمی‌ترسیدم» هفته‌ گذشته با حضور خانواده شهید سلیمانی، خانواده‌ شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم و جمعی از مسئولان رونمایی شد.

شایان ذکر است کتاب «از چیزی نمی‌ترسیدم» زندگینامه‌ی خودنوشت حاج قاسم سلیمانی به قلم خود ایشان است که توسط انتشارات مکتب حاج قاسم در ۱۳۶ صفحه و با قیمت ۲۲ هزار تومان به چاپ رسیده است.
ش
کد مطلب: 419380
مرجع : فارس