تاریخ انتشار : چهارشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۴۲
 

جان باختن ۷۳ بیمار مبتلا به کرونا/ شناسایی ۸۲۷۰ بیمار جدید

Share/Save/Bookmark
سخنگوی وزارت بهداشت از جان باختن ۷۳ بیمار مبتلا به کرونا خبر داد.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی:سیماسادات لاری سخنگوی وزارت بهداشت گفت: از دیروز تا امروز ۶ اسفند ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۸ هزار و ۲۷۰ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که ۷۴۶ نفر از آنها بستری شدند.
 
وی عنوان کرد: مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به یک میلیون و ۵۹۸ هزار و ۸۷۵ نفر رسید. متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۷۳ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۵۹ هزار و ۷۳۶ نفر رسید.
 
لاری عنوان کرد: خوشبختانه تا کنون یک میلیون و ۳۶۵ هزار و ۲۵۳نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده‌اند.
 
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: سه هزار و ۷۰۵ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در بخش های مراقبت های ویژه بیمارستانها تحت مراقبت قرار دارند.
 
وی خاطرنشان کرد:  تا کنون ۱۰ میلیون و ۶۱۶ هزار و ۷۱۷ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است. در حال حاضر ۱۱ شهرستان قرمز، ۵۲ شهرستان نارنجی، ۲۱۷ شهرستان زرد و ۱۶۸ شهرستان آبی هستند. 
 
لاری هشدار داد: شهرهای آبادان، اهواز، بندر ماهشهر، خرمشهر، دزفول، دشت آزادگان، رامهرمز، شادگان، شوشتر، کارون و هویزه در وضعیت قرمز قرار دارند.


م
کد مطلب: 421518