تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۵
 

برگزاری ‏چهارمین دادگاه جرم سیاسی با شکایت روحانی از رسایی

Share/Save/Bookmark
 
حمید رسائی درباره شکایت روحانی نوشت: روحانی در توییتی، نظرش را درباره انتخابات گفت! من هم در توییتی، نظرم را گفتم، حالا او شکایت کرده و بزودی چهارمین دادگاه جرم سیاسی بصورت علنی و با هیأت منصفه برگزار می شود.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: حمید رسایی طی مطلبی در صفحه مجازی خود نوشت: در آستانه انتخابات مجلس یازدهم، روحانی در توییتی با هشتک ‎انتخابات تشریفاتی، نظرش را درباره انتخابات گفت! من هم در توییتی، نظرم را گفتم. 

حالا او شکایت کرده و بزودی چهارمین دادگاه جرم سیاسی بصورت علنی و با هیأت منصفه برگزار می شود. روحانی با تیم وکلا و من شخصا برای دفاع مستند از خودم آمادگی کامل دارم. 

‏مخاطب توییت من مثل روحانی، شورای نگهبان است، بدون اشاره به نام یا سِمَت کسی، اینکه چرا به وی برخورده و شکایت کرده، جای سئوال است؟! 

جلسه اول دادگاه برگزار و من به صلاحیت آن اعتراض کردم و خواستار برگزاری دادگاه مطابق جرم سیاسی شدم. قاضی نپذیرفت و بدون ورود درجزییات، به تجدیدنظر رفت. آنها استدلالم را پذیرفته و دادگاه جرم سیاسی شد.

برگزاری این دادگاه به سئوالات بسیاری که در ذهن شماست، پاسخ می دهد. آخرین بار بخاطر انتشار اسناد سرقت علمی در پایان‌نامه دکترای روحانی با شکایتش،  سه ساعت دادگاهی شدم و در نهایت به دلیل ارائه مستندات، به اتفاق آرای هیأت منصفه تبرئه شدم.

‏جالب اینکه توییت روحانی با بیش از ۸۰۰k عضو، ۵ هزار لایک و توییت من با حدود ۵۰k عضو و ۷ هزار لایک از مخاطب گرفت. 
ش
کد مطلب: 421904