تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۲۹
 

تاکید آیت‌الله رئیسی بر ساماندهی تبادلات مرزی

Share/Save/Bookmark
تاکید آیت‌الله رئیسی بر ساماندهی تبادلات مرزی
 
رئیس قوه قضائیه گفت: باید بازارچه‌های مرزی در آذربایجان‌غربی ساماندهی شده تا شاهد تبادلات مرزی قانونمند در مرزها باشیم.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: آیت الله سیدابراهیم رئیسی عصر امروز در جمع خانواده‌های شهدا و جانبازان شیمیایی سردشت اظهار داشت: امروز غرب در جایگاه متهم قرار دارد چرا که سلاح‌های شیمیایی را در اختیار صدام قرار داد تا کردستان عراق و ایران را در معرض گاز خردل قرار دهد.
وی تصریح کرد: امروز حادثه سردشت باید تبدیل به نهضت بر علیه دارندگان و استفاده کنندگان سلاح‌های شیمیایی شود و در این راستا، امروز غربی‌ها مدعی تمدن در مغرب زمین هستند، اما آمادگی پرداخت خسارت به سردشت را نداشته و عذرخواهی هم نمی‌کنند.
حجت الاسلام والمسلمین رئیسی بیان کرد: امروز غرب به نام مدنیت به مردم جهان ظلم می‌کنند در حالی که مدنیت اجازه به خاک و خون کشیدن را به کسی نمی‌دهد.
وی افزود: بی‌تردید نسل فعلی و آینده باید آگاه باشند که غرب به نام تمدن، به توحش در دنیا می‌پردازد.
رئیس قوه قضائیه در ادامه تاکید کرد: در قضیه بمباران شیمیایی سردشت باید دیپلماسی فعالی برقرار باشد که پرده از جنایات دشمن در منطقه بردارد.
وی گفت: حتی دشمن در مسئله تامین نیازهای دارویی نیز ظلم کرده و ایران را نه تنها تحریم کالاهای اساسی می‌کند بلکه به تحریم دارویی نیز دست می‌زنند که کاری غیرانسانی است.
آیت الله سیدابراهیم رئیسی در ادامه با تاکید بر ساماندهی بازارچه‌های مرزی و فعال‌سازی آن‌ها اظهار داشت: با ساماندهی این بازارچه‌ها شاهد تبادلات مرزی قانونمند خواهیم شد تا مردم نیز به راحتی از طریق آن‌ها ارتزاق کنند.

م
کد مطلب: 422057