تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۵۰
 

دولت بازار ماه رمضان را تأمین کند

Share/Save/Bookmark
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: دولتمردان از همین حالا به فکر تأمین مایحتاج مردم در ماه رمضان باشند و اگر هم عُرضه ندارند حداقل این موضوع را به مردم بگویند.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی:الیاس نادران در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی طی تذکری شفاهی، گفت: خدا رحمت کند مرحوم گل آقا را که می گفت: «آقایان مسئول الان تابستان است و فردا که زمستان شد نگویید که غافلگیر شدیم. قرار است زمستان برف و باران بیاید، پس اقدامات لازم را انجام دهید تا مردم گرفتار نشوند».
 
وی بیان کرد: در حال حاضر لازم است به دولت این تذکر داده شود که هنوز ماه مبارک رمضان نیامده است، پس از الان فکری کنید تا فردا بحران مرغ و تخم مرغ مردم را گرفتار نکند و اگر هم عُرضه این کار را ندارید، حداقل به مردم بگویید.
 
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: دولتمردان گفتند که ارز ۴۲۰۰ تومانی حذف نشود تا مشکلات حل شود که ما هم حذف نکردیم و سوال ما این است که آیا مشکلات حل شد؟ برای گرفتاری های مردم چه کردید؟ واقعا ببینید مملکت را به چه روزی انداختید، خداوند ان شاءالله هدایتتان کند.
 
نادران اظهارداشت: یک نکته اساسی دیگر آن است که ظاهرا کرونا در ستاد ملی مبارزه با کرونا هدفمند جابه جا می شود و رئیس ستاد مبارزه با کرونا در جریان باشد که چگونه کرونا از ترکیه و اروپا به داخل کشور نمی آید اما اگر مردم به عتبات و شهرهای مقدس بروند یا در مراسم مذهبی حضور پیدا کنند، کرونا می گیرند؟
 
وی تصریح کرد: ستاد ملی مبارزه با کرونا فکر می کند باید به نوعی از خودش کرونازدایی کند تا نگاهش به مسائل ملی، دینی، مذهبی، گردشگری و تفریحی عوض شود.
 
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: نکته حائز اهمیت دیگر آن است که امروز در وین اتفاقاتی می افتد که روی همه شئونات اجتماعی، اقتصادی و سیاسی کشور اثرگذار است و متأسفانه رفتار دولت در هشت سال گذشته ما را نسبت به این مسئله نگران تر کرده است.
 
نادران گفت: علیرغم مصوبات مجلس و تأکیدات مختلفی که شده است، هیچ یک از مسئولان در جریان اتفاقات نیستند و در آستانه انتخابات دوگانه سازی هایی در حال شکل گیری است.
 

م
 
کد مطلب: 422958