تاریخ انتشار : دوشنبه ۸ آبان ۱۳۹۱ ساعت ۱۱:۰۳
 

بازيگر فيلم مستهجن در فيلم ايراني +عکس

Share/Save/Bookmark
بازيگر فيلم مستهجن در فيلم ايراني +عکس
 
هم اندیشی:دارين حمزه بازيگر لبناني فيلم كتاب قانون با وجود بازي در فيلمي مستهجن در فيلم «فرشتگان قصاب» بازي كرد.
به گزارش هم اندیشی، چندي پيش فارس خبري به نقل از منابع عربي منتشر كرد كه در آن از بازي «دارين حمزه» بازيگر لبناني در يك فيلم ايراني خبر داده شده بود.

اين بازيگر لبناني كه تاكنون در هفت فيلم سينمايي ايراني از جمله فيلم هاي «كتاب قانون»، «شكارچي شنبه»، «۳۳ روز» و ... بازي كرده است سال گذشته در يك فيلم مستهجن در لبنان بازي كرد.

اكران اين فيلم كه داراي ابعاد سياسي بود در لبنان ممنوع شد و پس از اين اتفاق حزب الله لبنان كه از وي در سري اول سريال «الغالبون» استفاده كرده بود، نام وي را از جمع بازيگران سري دوم اين سريال كه در رمضان گذشته از شبكه المنار پخش شد حذف كرد.

خبر حضور دارين حمزه در فيلم جديد ايراني پس از بازي در فيلم مستهجن لبناني در حالي دو ماه پيش منتشر شد كه اسمي از آن فيلم در ميان نبود.

اما پايگاه خبري النشره لبنان امروز با انتشار خبري از بازگشت دارين حمزه از ايران به لبنان، نوشت: دارين حمزه بيش از سه هفته در ايران در فيلم «فرشتگان قصاب» به كارگرداني «سهيل سليمي» حاضر شد.

اين پايگاه خبري افزود: در كنار دارين حمزه، پير داغر ديگر بازيگر لبناني و همچنين بازيگران ايراني بازي كردند.

النشره به نقش دارين حمزه در اين فيلم نيز اشاره كرده و آورده است: وي نقش شخصيتي به نام «آشلي» را بازي مي كند كه عليرغم اينكه داراي چهره اي خوب است اما نشان داده مي شود كه او با سوءاستفاده از جنگ آمريكا در افغانستان در تجارت اعضاي بدن انسان نقش دارد.

بازي مجدد دارين حمزه در سينماي ايران با توجه به آخرين فيلمي كه در آن بازي كرده است سوال برانگيز است و بايد پرسيد كه كدام مسئول و چه مركزي موظف به تعيين صلاحيت بازي بازيگران خارجي در ايران است.

برپايه اين گزارش عكس هاي منتشر شده در اين خبر در پايگاه خبري النشره لبنان منتشر شده است.
کد مطلب: 143410