تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۵۴
 
حجت الاسلام و المسلمین مهدی طائب در گفتگو با هم اندیشی :

وقتی قله فهم را مشایی در نظر بگیریم منحرف شده ایم

Share/Save/Bookmark
وقتی قله فهم را مشایی در نظر بگیریم منحرف شده ایم
 
هم اندیشی :حجت الاسلام طائب در گفتگو با هم اندیشی جریان انحرافی را خارج شدن از اصولگرایی دانست و اظهار داشت اگر قله فهم را مشایی در نظر بگریم منحرف شده ایم
به گزارش هم اندیشی ،حجت الاسلام والمسلمین مهدی طائب با بیان اینکه کاندیداها به همراه خود تیم کاری خود را نیز معرفی کنند ابراز داشت: یکی از اشکالات بزگ احمدی نژاد این بود که تیم کاری خود را به هم زد.
وی ادامه داد : احمدی نژاد هنوز هم فردی پرکار ، دلسوز و معتقد به عدالت است اما ولی ومقتدای او مشایی است .
طائب با اشاره به برخی از افراد حاضر در کابینه سال ۸۴دولت احمدی نژاد گفت: فردی مثل پرویز فتاح که هم سابقه اجرایی خوبی مثل احداث سد بزرگ کرخه را در کارنامه خود داشت و ازنظرزندگی شخصی هم زندگی ساده و مقبولی را دارا بود و برای حوزه کاری خود هم برنامه مشخصی در نظر داشت اما با یک اختلاف با مشایی چنین فردی از کابینه جدا شد اتفاقی که برای باقری لنکرانی و محمد حسین صفار هرندی نیز افتاد.ودردوره اخیر هم درباره وزیر بهداشت این اتفاق تکرار شد .
رئیس قرار گاه عمار با بیان اینکه این گونه عزل و نصب ها تیم اجرایی احمدی نژاد را سست کرد ادامه داد: عامل عمده این سست شدن تیم وی شخص مشایی بود.
وی درپاسخ به سوال خبرنگار هم اندیشی درباره اینکه مبانی فکری اسفندیار رحیم مشایی چیست گفت: خودش می گوید امام زمانی هستم اما ما نمی فهمیم این چه نوع تفکر امام زمانی است که موجب این اقدامات و اعمال ضد امام زمانی میشود !
طائب در تعریف جریان انحرافی گفت: جریان انحرافی یعنی خارج شدن از خط اصولگرایی، و شاخص اصول گرایی این است این است که معتقد و مطیع ولایت فقیه باشیم.
وی بابیان اینکه ازنظر فقهی و شرعی وقانونی قله حاکمیت در جمهوری اسلامی مقام معظم رهبری وولایت فقیه است گفت: این اصل و مبنای ماست .
این پژو هشگر تاریخ اسلام ادامه داد: وقتی قله فهم را مشایی در نظر گرفتیم یعنی پایمان را از اصل کنار گذاشته ایم ومنحرف شده ایم .
طائب ابراز داشت: شخص احمدی نژاد و دولت دهم از نظر مالی مجموعه پاکی است .
رئیس قرار گاه عمار دربار ه اقدامات اقتصادی مشایی نیز گفت: وی شاید برای خودش سوء استفاده مالی نداشته باشداما با نامه پراکنی و سوء استفاده از موقعیت خود موجبات بزرگترین فساد اقتصادی کشور توسط گروه مه آفرید آریا را فراهم کرد.
وی در تشریح ویژگی های رئیس جمهور بعدی گفت: رئس جمهوری بعدی باید فردی پرکار ، اصولگرا ومعتقد به عدالت باشد و مهمتر از همه اینکه ولایت فقیه برایش محور باشد نه فردی مثل مشایی .
وی بابیان اینکه مردم در انتخابات به خوبی مشارکت خواهند کرد گفت: بدون شک مردم با حضور در انتخابات یک فرد شایسته برای ریاست جمهوری را انتخاب خواهند کرد.
طائب درپایان افزود: افرادی مانند ولایتی و قالیباف و بسیاری از افرادی که مطرح هستند قابلیت احیای گفتمان عدالت را ندارند. ونماینده اصول گرایی نیستند.
ب
کد مطلب: 161826