نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :  
احتمال واگذاری چند پروژه نفتی بدون برگزاری مناقصه / زنگنه مجلس را دور می‌زند؟
۵ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۰۸

احتمال واگذاری چند پروژه نفتی بدون برگزاری مناقصه / زنگنه مجلس را دور می‌زند؟

در حالی که هنوز اصلاحات ساختاری موجود در مدل جدید قراردادهای نفتی ایران به طور کامل انجام نشده، دغدغه ای جدید به صنعت نفت کشور وارد شده که واگذاری برخی پروژه های نفتی بدون برگزاری مناقصه و در شرایط غیرشفاف به برخی شرکت های خارجی است.

 
فروش توییتر به شاهزاده سعودی چه معنایی برای ایران دارد؟
۱۸ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۴۹

فروش توییتر به شاهزاده سعودی چه معنایی برای ایران دارد؟

در حالی که اکنون مدت هاست، شبکه اجتماعی توییتر در ایران فیلتر مانده است و به رغم فرصت هایی که هم به لحاظ اطلاع رسانی سریع و فوری در این شبکه وجود دارد و هم می تواند بستری مناسب برای دفاع از امنیت و فرهنگ کشور در فضای نت باشد.

 
۳۱ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۴

فساد و فیش نجومی مدیران رسانه ملی چگونه رقم می‌خورد؟

اینکه برخی صاحبان نفوذ در پاره‌ای از برنامه‌های رسانه ملی، ذائقه‌ای سکولاری دارند و یا به کار گرفتن حداقلی دین در برنامه سازی‌ها را افتخار و اعتقاد خود می‌دانند، بر کسی پوشیده و عیان نیست. اما اینکه چرا مدیران رسانه ملی به چنین نفوذیانی میدان می‌دهند و در مقام عمل در همان طریقی طی مسیر می‌کنند که آن ...

 
۳۰ تير ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۴

مدیران نهاد ریاست جمهوری چقدر حقوق می گیرند؟

معاون پشتیبانی و تحول اداری نهاد ریاست جمهوری میانگین دریافتی مقامات این نهاد را 10.5 میلیون تومان اعلام کرد و گفت:قوانین و ضوابط ناظر بر بودجه اجازه پرداخت های 30،20 و 40 میلیونی را به مقامات نهاد نمی دهد.

 
۳۰ تير ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۵۷

دوستان نجومی روحانی دشمنان او هستند!

«روحانی به طور فزاینده‌ای از افشای حقوق‌های کلان برخی مدیران دولتی آسیب‌پذیر شده است. برخی دوستان روحانی، دشمنان او هستند.»

 
۲۸ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۵۹

هنوز پرونده‌ای درباره فیش‌های حقوقی به دستمان نرسیده است

سرپرست مجتمع ویژه کارکنان دولت افزود: اتهامات این افراد، اخلال در نظم عمومی و تخریب عمدی اموال سفارت عربستان است و بعید میدانم جلسه امروز آخرین جلسه باشد زیرا هم تعداد متهمان و هم وقت اداری اجازه نمی‌دهد.

 
۲۸ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۹

میانگین حقوق مدیران وزارت بهداشت 20 میلیون تومان

سخنگوی وزارت بهداشت با تأکید بر اینکه حقوق مدیران این وزارتخانه بر اساس قوانین مصوب است، گفت: میانگین حقوق این افراد 20 میلیون تومان است ولی درصدی از مدیران که هیأت علمی بوده حقوق‌شان بالاتر از بقیه است.

 
۲۸ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۶

شفاف‌سازی حقوق‌های نجومی شاید وقتی دیگر

قرار بود وزیر دادگستری و رئیس سازمان بازرسی کل کشور مهمان کمیسیون قضایی باشند تا درخصوص حقوق‌های نجومی توضیحاتی داده و شفاف سازی کنند اما این مهمانی لغو شد.

 
۲۷ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۶

فیش‌های حقوقی نجومی طیب‌نیا و آتش‌سوزی زنگنه را به مجلس کشاند

طیب نیا وزیر اقتصاد برای گزارش در خصوص فیش‌های حقوقی نجومی و زنگنه برای توضیح در خصوص آتش سوزی در پتروشیمی بوعلی سینای ماهشهر به کمیسیونهای تخصصی مجلس می روند.

 
۲۷ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۲۰

مسأله فیش‌های حقوقی یک شوک احیا کننده بود

مشاور قضایی دادستان کل کشور گفت: قضیه فیش‌های حقوقی به نظر من یک برکت برای جمهوری اسلامی بوده است زیرا باعث شده یک بازبینی در پرداخت‌های مدیران ما انجام شود، این یک شوک کشنده نبود بلکه یک شوک احیا کننده بود.

 
۲۷ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۰

نعمت زاده از شورای حقوق و دستمزد کنار گذاشته شد

پس از اظهارات جنجالی وزیر صنعت و معدن در جمع فعالان اقتصادی یاسوج هیئت وزیران ،عزل یکی از منتخبین خود را از شورای حقوق و دستمزد تصویب کردند.

 
۲۷ تير ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۵۹

پس‌لرزه فیش‌های نجومی در کشور

با وجود تاثیر منفی شدید حقوق‌های نجومی در بازارکار کشور، نتایج یک مطالعه جدید از بیکاران تا مقطع دکترا نشان می‌دهد بسیاری به دنبال شغلی پُردرآمد، کم‌زحمت، غیر کارگری و پشت میزنشینی‌اند.

 
۲۷ تير ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۳۵

رقم فیش حقوقی‌ رئیس سازمان سینمایی چقدر است؟

حجت الله ایوبی رئیس سازمان سینمایی رقم فیش حقوقی‌اش را اعلام کرد.

 
۱۵ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۲

زیبا کلام: فیش های نجومی از محبوبیت روحانی کم کرد

صادق زیباکلام می‌گوید، فیش‌های نجومی برخی مدیران دولتی 20 درصد از محبوبیت روحانی را کاهش داده است.

 
آقای روحانی؛ فیش‌های میلیونی و ما ادراک فیش‌های میلیونی!
۱ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۵۶

آقای روحانی؛ فیش‌های میلیونی و ما ادراک فیش‌های میلیونی!

چه شده است که دولت امید سعی دارد موضوع مهمی چون رسوایی فیش‌های حقوقی را با این استدلال که ممکن است افکار عمومی از کلیت مسئولان نظام ناامید شوند، برطرف سازد؟

 
دولت باویژه‌خواران صدهامیلیونی برخوردکندنه آنکه بروی معرفی‌کنندگان شمشیربکشد!
۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۵

دولت باویژه‌خواران صدهامیلیونی برخوردکندنه آنکه بروی معرفی‌کنندگان شمشیربکشد!

شما مسئولان محترم بانک‌ها و سازمان‌های مورد اشاره که برای شناسایی مدیران متخلف کاری نکردید، بنابراین باید از کسانی که زمینه انتشار فیش‌ها را فراهم آورده‌اند، متشکر هم باشید و اساسا دولت محترم قرار است با ویژه‌خواران صدها میلیون تومانی برخورد کند - که نکرده است - نه آن که به روی معرفی‌کنندگان شمشیر بکشد،...

 
۳۰ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۶

حقوق وزرا بالای ۲۰ میلیون است/توجیه عجیب نوبخت

عضو ناظر مجلس نهم در شورای حقوق و دستمزد گفت: نوبخت در اعتراض من به افزایش تبعیض ها در حقوق و دستمزد مدعی شد قانون خدمات کشوری لانه زنبور است، دست بزنیم خراب می شود.

 
خزانه خالی است ... اما نه برای شما مدیر عزیز!
۳۰ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۱۹

خزانه خالی است ... اما نه برای شما مدیر عزیز!

خبرگزاری آناتولی مصاحبه خبرنگار خود با یک عضو مرکزیت کارگزاران را با برجسته کردن این سخن وی که دولت ایران بی‌پول است و برای به حرکت درآوردن اقتصاد نیاز به جذب سرمایه خارجی دارد، منتشر کرد.

 
حقوق ۵۷ میلیونی رئیس صندوق/ اخذ وام ۳۰۰ میلیونی با سود ۴ درصد/ کمک‌هزینه اوقات فراغت فرزندان/ حقوق ده‌ها میلیونی سایر اعضا
۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۰۳

حقوق ۵۷ میلیونی رئیس صندوق/ اخذ وام ۳۰۰ میلیونی با سود ۴ درصد/ کمک‌هزینه اوقات فراغت فرزندان/ حقوق ده‌ها میلیونی سایر اعضا

رئیس صندوق توسعه ملی در حالی ماهیانه ۵۷ میلیون تومان حقوق دریافت می‌کند که کمک‌‌هزینه ورزش، خرید کتاب و اوقات فراغت فرزندانش نیز در فیش حقوقی وی لحاظ می‌شود.