نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
بخش :  
چشمه‌ای از انحطاط و ارتجاع اصلاح‌طلبان
۲۰ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۴۵

چشمه‌ای از انحطاط و ارتجاع اصلاح‌طلبان

پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: من امروز بر آنم تا به شما چشمه ای از انحطاط و ارتجاع جماعتی را نشان دهم که برای مخالفت با نظام اسلامی، به هر رطب و یابسی چنگ می زنند و وبال هر عقب ماندگی ای را می پذیرند!   مصطفی تاج زاده در یکی از واپسین کپشن های خود،‌ از تئوری حکومتیِ پیشنهادی آقای سید ...

 
«مبل‌های شکسته»رابرت‌هلوی!
۲ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۷

«مبل‌های شکسته»رابرت‌هلوی!

هنجار‌شکنی این روزهای برخی از نمایندگان مجلس و تعدادی از سیاست‌بازان مدعی ‌اصلاحات و همنوایی بی‌پرده آنها با خواسته‌های رسماً اعلام شده دشمنان را تنها با تئوری؛ «مبل‌های سوخته» رابرت هلوی می‌توان تعریف کرده و به ارزیابی نشست.

 
ائتلاف کارآمد محور مقاومت
۱۴ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۸

ائتلاف کارآمد محور مقاومت

غربی‌ها که روزگاری نگران اتفاق اندیشمندان جهان اسلام بر کاربردی بودن گزینه مقاومت بودند و از هم افزایی برخی گروه‌های ضداشغالگری در لبنان و فلسطین با جمهوری اسلامی ایران، دلواپس شده بودند اکنون با واقعیتی مواجه هستند که از سواحل خلیج فارس تا کرانه دریای مدیترانه را بدون مزاحم و مانع در اختیار دارد و ...

 
آقای روحانی، یک ایرانی عاقل از یک سوراخ دو بار گزیده نمی شود
۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۳

آقای روحانی، یک ایرانی عاقل از یک سوراخ دو بار گزیده نمی شود

22 تیر ماه دکتر ظریف راهی آمریکا شد و ضمن مصاحبه‌های فراوانش با «رسانه‌های بزرگ» از آمادگی تهران برای قبول شرکت در مذاکرات پیرامون مسائل اختلافی بین ایران و آمریکا خبر داد.

 
چرا حقوق نجومی برگشت؟
۱۸ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۱

چرا حقوق نجومی برگشت؟

متاسفانه مجلس به جای این‌که به دنبال اجرای قانون و شفافیت و ناظر بر عملکرد دولت باشد تماشاگر تخلفات دولت است.

 
چهار گام برای خنثی‌سازی تحریم‌ها
۱۸ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۸

چهار گام برای خنثی‌سازی تحریم‌ها

اطمینان داریم که از این موج تحریمی نیز عبور خواهیم کرد چراکه آمریکایی‌ها هر آنچه در چنته داشته‌اند را رو کرده و طرح دیگری برای ارائه ندارند.

 
چند سال دیگر باقی مانده؟!
۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۸

چند سال دیگر باقی مانده؟!

روزنامه صهیونیستی معاریو فاش کرد که سامانه «گنبد آهنین» در مقابل موشک‌های شلیک شده از سوی جبهه مقاومت کارایی چندانی ندارد و رژیم صهیونیستی تصمیم به برچیدن این سامانه گرفته است.

 
برای او که مؤمن به انقلاب بود
۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۳

برای او که مؤمن به انقلاب بود

آیت الله مؤمن عالمی اخلاق مدار و فقیهی آشنا به مسائل روز و مبارزی خسته ناپذیر در دوران قبل از پیروزی وایثار گری تمام عیار برای انقلاب و مردم بود.

 
"چرا باید از کالای ایرانی حمایت کرد؟"
۳ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۳

"چرا باید از کالای ایرانی حمایت کرد؟"

بهزاد خسروی پژوهشگر مسائل اقتصادی در گفتگوی تفصیلی به بررسی واردات کالاهای غیر ضروری و چگونگی تعطیلی کارگاههای کشور در مقابل واردات بی رویه پرداخت. وی به عملکرد دولت در مقابل تاکیدات مقام معظم رهبری در ابتدای سال 1396 راجع به جلوگیری از واردات آن دسته از کالاهایی پرداخت که موجب ضربه زدن بر پیکره اقتصاد ...

 
پسری با کفش‌های کتانی
۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۰

پسری با کفش‌های کتانی

پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: نفهمیدیم یک ساعت و چهل دقیقه چگونه گذشت؛ از بس که با همه داغ‌دیدگی، خوب و دلنشین حرف زد. قلنبه سلنبه حرف نمی‌زد. جاری زندگی خود و فرزندش را با سادگی تمام مرور کرد. و چقدر زلال! می‌خواست عیادت بیمار برود مرد داغدار اما ما را که دید برگشت و گفت بفرمایید. می‌...

 
مگر انتخاب خودتان نیست؟!
۳۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۳

مگر انتخاب خودتان نیست؟!

پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: اعتراض گسترده مدعیان اصلاحات به ترکیب کابینه دوازدهم که از هنگام معرفی وزرای پیشنهادی آغاز شده و این روزها، پس از رأی اعتماد مجلس به آنها نیز با شدت ادامه دارد، طبیعی به نظر نمی‌رسد، چرا که اعضای کابینه جدید، چه وزرا و چه معاونان رئیس‌جمهور، تقریبا بدون استثناء ...

 
به یاد او
۱ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۳

به یاد او

فعالیت و تلاش مرحوم شایان‌فر منحصر به عرصه فرهنگی و سیاسی نبود. حمایت از محرومان و مقابله با مفاسد اقتصادی و سوء‌استفاده رانت‌خواران از جمله دغدغه‌های همیشگی ایشان بود.

 
عربستان و ترامپ
۲۵ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۳۳

عربستان و ترامپ

وضعیت عربستان سعودی در دوره ریاست جمهوری ترامپ چگونه خواهد بود؟ آیا قیمت عربستان در دوره جمهوری‌خواهان بالاتر می‌رود و وزنه آن در تحولات منطقه افزایش می‌یابد یا کاهش؟

 
وحشت مصنوعی!
۲۳ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۵۲

وحشت مصنوعی!

ابراز وحشت برخی مدعیان اصلاحات از پیروزی ترامپ، آگاهانه یا ناخودآگاه - و انشاءالله ناخودآگاه - برای آمریکا یعنی دشمن تابلودار ایران اسلامی، پیام ضعف و زبونی می‌فرستد و جمهوری اسلامی ایران را در مقابل زورگویی‌ها و باج‌خواهی‌های حریف، ناتوان و ترسو معرفی می‌کند!

 
آمریکا پس از ترامپ
۲۰ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۵۵

آمریکا پس از ترامپ

"آمریکایی‌ها برای تحقق آنچه ترامپ با حرارت از آن سخن می‌گفت به او رأی داده‌اند اما سؤال اساسی این است که آیا ترامپ به آنچه وعده داده عمل خواهد کرد؟"

 
دفاع روحانی از آریا و زنجانی!
۱۳ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۵۰

دفاع روحانی از آریا و زنجانی!

اگر با منطق «رئیس‌جمهور حقوقدان» حساب کنیم، امیرمنصور آریا نه‌تنها مستحق اعدام نبود بلکه باید جایزه خوش‌حسابی نیز دریافت می‌کرد.

 
طلاق عاطفی در مدیریت اشرافی
۱۰ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۸

طلاق عاطفی در مدیریت اشرافی

مدیریت اشرافی به غایت پرهزینه و کم‌بهره است. خسارت‌های نجومی برجای می‌گذارد و به ارزش‌ها می‌تازد و ناراضی و ناامید می‌تراشد اما دریغ از کارگشایی و تسهیل معیشت مردم و گره‌گشایی از فضای کسب و کار عمومی.

 
معنای تغییر یکباره ٣ وزیر و یک پارادوکس لاینحل برای دولت
۲۹ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۱۸

معنای تغییر یکباره ٣ وزیر و یک پارادوکس لاینحل برای دولت

دولت به یکباره و در ماه‌های پایانی‌اش سه وزیر را یکجا کنار می‌گذارد؛ برخی این رویداد را تدارک انتخاباتی دولت یازدهم می‌خوانند. این تحلیل ممکن است بیراه نباشد، اما مشکل اصلی‌اش آن است که حقیقت مهمتری را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد.

 
بصیرت‌افزایی، رسالت مداحان
۱۲ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۰

بصیرت‌افزایی، رسالت مداحان

توهین به مقدسات برادران اهل سنت و دعوت به برخی اقدامات خرافی، پوچ و بی‌معنی به بهانه عزاداری که هیچ منطق استدلالی، روایی و اسلامی ندارد، برخی از اقدامات جماعت انگلیسی مذهب است.

 
«نفوذ جریانی» و جریان ضد دفاعی
۱۱ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۱

«نفوذ جریانی» و جریان ضد دفاعی

رهبرمعظم انقلاب ۴ آذر سال گذشته در دیدار فرماندهان گردان‌های بسیج به تبیین موضوع نفوذ پرداختند و با بیان شاخص‌های «نفوذ موردی و فردی » و « نفوذ جریانی» تاکید کردند: «نفوذ جریانی» از «نفوذ فردی و موردی» خطرناک‌تر است.