آتش سوزی در پتروشیمی خرم آباد

19 دی 1392 ساعت 11:36

درپی وقوع آتش سوزی در پتروشیمی خرم آباد تیم های اطفای حریق عازم این منطقه شدند.


پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی: مدیرکل مدیریت بحران استان لرستان در این رابطه به مهر گفت: هنوز جزئیات حادثه رخ داده در پتروشیمی خرم آباد و علت حادثه مشخص نیست.

رضا آریایی با اشاره به اعزام تیم های اطفا حریق به محل پتروشیمی خرم آباد افزود: در این راستا تیم های آتش نشانی خرم آباد و شرکت پخش فرآورده های نفتی به منطقه اعزام شده اند.

رضا آریایی همچنین در پیگیری های بعدی خبرنگار مهر اظهار داشت: متاسفانه به دنبال آتش سوزی در مخزن گازوئیل پتروشیمی خرم آباد صبح امروز یک نفر در صحنه حادثه جان خود را از دست داد و یکی دیگر از مجروحان این حادثه نیز که وضعیت چندان خوبی نداشت ظهر امروز در بیمارستان فوت کرد.

وی با بیان اینکه این کارگران در بالای مخزن گازوئیل پتروشیمی در حال عملیات جوشکاری بوده اند، افزود: در حین اجرای عملیات انفجار رخ می دهد که این کارگران ضمن سوختگی از بالای مخزن و از ارتفاع زیادی به پایین پرت می شوند.

بنابر این گزارش ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه صبح امروز آتش سوزی در مخزن گازوئیل پتروشیمی خرم آباد رخ داد که این حادثه با امدادرسانی به موقع نیم ساعت بعد مهار و ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه آتش به طور کامل خاموش شد. /خ


کد مطلب: 198791

آدرس مطلب: http://www.hamandishi.ir/news/198791/

هم اندیشی
  http://www.hamandishi.ir