تاریخ انتشار : پنجشنبه ۵ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۱۰
 
راه نجات ایران و جهان اسلام "ولایت‌‌مداری" است؛

آیت‌الله صفایی‌بوشهری: جمهوری اسلامی با حضور بسیج و سپاه قابلِ نفوذ نیست

Share/Save/Bookmark
آیت‌الله صفایی‌بوشهری: جمهوری اسلامی با حضور بسیج و سپاه قابلِ نفوذ نیست
 
امام جمعه بوشهر گفت: شیطان بزرگ پروژه نفوذ همه‌‌جانبه و فوق‌ نرم را در سر دارد ولی دشمنان بدانند تا زمانی که سپاه پاسداران و بسیجیان حضور دارند، ایران اسلامی قابل نفوذ نیست.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی:آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری ظهر امروز در اجتماع پیشکسوتان، رزمندگان و ایثارگران بسیجی با بیان اینکه بسیج اقتدار نظام اسلامی است اظهار داشت: بسیج مایه عزت و اقتدار و سبب شکست و نا امیدی دشمنان است.
وی تصریح کرد: بسیج برای آزادی انسان از دست شیطان  تاسیس شده و آشنایی با تفکر و فرهنگ بسیجی  انسان را از آسیب‌ها نجات می‌دهد.
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه بسیجیان از راه اسلام و اهل‌ بیت(ع) خارج نمی‌‌شوند افزود: بسیجیان با اعتقاد و ولایت‌مداری که دارند پایشان نمی‌‌لرزد، سستی به خود راه نمی‌‌دهند و از دشمنان اهل بیت(ع) برائت می‌‌‌جویند.
صفایی بوشهری با بیان اینکه شیطان بزرگ به هر شکل ممکن می‌‌خواهد به کشور نفوذ کند تاکید کرد: دشمن بزرگ اسلام و انقلاب اسلامی پروژه نفوذ همه‌ جانبه و فوق نرم در سر دارد.
امام جمعه بوشهر با بیان اینکه راه نجات ایران و جهان اسلام ولایت‌‌مداری است بیان کرد: تضعیف سپاه و بسیج از ترفندهای دشمنان داخلی و خارجی است اما باید با تاسی از فرمایش اهل بیت، در زمانی که فتنه نفوذ کشور را مورد هجمه خود قرار داده در کنار ولایت باشیم زیرا راه نجات ایران و جهان اسلام، ولایت‌‌مداری است.
صفایی بوشهری با بیان اینکه ایران اسلامی با حضور بسیج و سپاه قابل نفوذ نیست گفت: شیطان بزرگ پروژه نفوذ همه‌ جانبه و فوق نرم در سر دارد ولی دشمنان بدانند تا زمانی که سپاه و بسیجیان حضور دارند ایران قابل نفوذ نیست.

م

 
کد مطلب: 311937
مرجع : تسنیم