تاریخ انتشار : جمعه ۱۶ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۲۳
 
دهقان در جمع دانشجویان اتحادیه مستقل:

اشکال ما به زنگنه از اول کرسنت بود اما جریانی تمام قد در مجلس از او دفاع کرد

Share/Save/Bookmark
اشکال ما به زنگنه از اول کرسنت بود اما جریانی تمام قد در مجلس از او دفاع کرد
 
این نماینده مجلس با بیان اینکه از ابتدای موافق وزیر شدن زنگنه نبودم گفت: دلیل ما برای رد وی سیاسی نبود، اشکال ما به زنگنه بحث کرسنت بود اما یک جریانی تمام قد از رای آوردن زنگنه دفاع کرد.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: محمد دهقان عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی ایران در روز پایانی اردوی جهاد اکبر اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل سراسر کشور اظهار داشت: نماینده قسم خورده کاری جزبرای مردم انجام ندهد اما می‌رود دنبال کار اقتصادی و شرکت زدن هم آبروی خودش را می‌برد هم آبروی شهرش را.
دهقان در جمع دانشجویان با بیان اینکه از ابتدای موافق وزیر شدن زنگنه نبودم گفت: دلیل ما برای رد وی سیاسی نبود، اشکال ما به زنگنه بحث کرسنت بود اما یک جریانی تمام قد از رای آوردن زنگنه دفاع کرد.
وی تاکید کرد: اگر شرایط استیضاح فراهم شود پای کار خواهم بود.
این نماینده مجلس خاطر نشان کرد: آن جریانی که شورای نگهبان را مورد هجوم قرار می‌دهد؛ به اشتباهات شورای نگهبان کاری ندارد، اصل رامی زند.
دهقان در ادامه با بیان اینکه وزیر صنعت مناسب وزارت صنعت نبود گفت: مواضع وزیر صنعت، مواضع عجیبی است، نگاه وی نگاه واردات محور است.
وی به دانشجویان توصیه کرد از تشکیل سازمان مبارزه با مفاسد اقتصاد حمایت کنند و اظهار داشت: مرجعی که کار ویژه اش مبارزه با فساد باشد نداریم، برای مبارزه شفافیت و وجود متولی خاص لازم است و همچنین در زمینه مبارزه با فساد بصورت تخصصی ورود پیدا کنید.
این نماینده مجلس با بیان اینکه تا الان دو جلسه با آقای زنگنه در رابطه با قراردادهای نفتی داشتیم و ایرادات قرادادهای نفتی را تشریح کردیم گفت: قطعا برخورد  با دانشجویان تجمع کننده مقابل وزارت نفت کار غلطی بود؛ دانشجویان در مسائل مورد تردید در منافع ملی حق اعتراض و حضور دارند.

م

 
کد مطلب: 322720
مرجع : تسنیم